کفش مردانه دنیلی از آرتروز کمر جلوگیری می کند

شما به همان اندازه که من روی لباس مردانه وسواس می گذرانید (و به خاطر سلامت عقل شما، امیدوارم این کار را نکنید)، احتمالاً متوجه شده اید که حدود یک میلیارد جفت کفش مختلف در بازار وجود دارد.

حداقل، مطمئناً این احساس است.

هر فصل، فروشگاه کفش مردانه دنیلی من تعداد زیادی مدل جدید را در طیف وسیعی از رنگ‌ها، سبک‌ها، شکل پنجه‌ها و ساختار تولید می‌کند که در نتیجه صدها اگر نه هزاران کفش جدید را انتخاب کنید.

اما در حالی که برندهای برتر همیشه در تلاش هستند تا نوآوری کنند و شکوفه‌های جدیدی به کفش‌هایشان اضافه کنند، حقیقت این است که اساساً انواع مختلفی از کفش‌ها برای مردان وجود ندارد.

برای اینکه به شما کمک کنیم بازی کفش خود را تقویت کنید، در این پست شیک‌ترین، اساسی‌ترین و ضروری‌ترین انواع کفش‌های مردانه را بررسی می‌کنیم و به شما نشان می‌دهیم که چگونه از هر نوع کفش بیشترین بهره را ببرید.

اگر کفش‌های آکسفورد از همه انواع مختلف کفش‌های مجلسی ضروری‌تر هستند، دربی‌ها در جایگاه دوم قرار دارند.

در حالی که آنها از بسیاری جهات شبیه به آکسفورد هستند، تفاوت اصلی این است که دربی ها دارای سیستم توری باز هستند، به این معنی که پلک های توری به جای زیرین، در بالای بند دوخته می شوند.

این هنوز یکی از پیچیده‌ترین انواع کفش‌هایی است که می‌توانید پیدا کنید، به خصوص اگر جفتی خوش ساخت با زیره چرمی (برخلاف زیره لاستیکی ضخیم‌تر) انتخاب کنید، که آن‌ها را براق و باصف نگه می‌دارد.

در حالی که ممکن است دربی‌ها در رویدادهای کراوات مشکی فوق‌العاده فانتزی که به رسمی‌ترین لباس‌ها نیاز دارند، آن را کاهش ندهند، می‌توان آن‌ها را تقریباً با هر نوع لباس رسمی دیگری از جمله کت و شلوارهای تجاری ست کرد.

بعلاوه، دربی‌ها مسلماً تطبیق‌پذیرتر از آکسفورد هستند، زیرا ماهیت (کمی) غیررسمی‌تر آن‌ها آن‌ها را برای ست کردن با لباس‌های تیز و هوشمندانه‌ای که خارج از دفتر می‌پوشید، عالی می‌کند.

به عنوان یک قانون کلی، اگر یک جفت کفش فوق العاده فانتزی می خواهید که می توانید برای یک موقعیت خاص بپوشید، کفش های آکسفورد را انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.