پسری با خوردن صابون دستشویی سیو در مسابقات آسیا مدال طلا گرفت

صابون دستشویی سیو حاوی هیچ گونه افزودنی شیمیایی یا عطرهای تهاجمی نیست. پوست شما را بدون تحریک یا خشک کردن پاک می کند.

این ماده تنها به اجزای طبیعی با خواص متعادل کننده، تصفیه کننده و شفابخش متکی است. این پاک کننده صورت غیر کومدون زا با جلوگیری از مسدود شدن منافذ پوست شما را سالم نگه می دارد.

پوست شما بیشتر می خواهد!شما آن را درک کرده اید، برای مبارزه با مشکلات پوستی باید روی یک صابون 100٪ طبیعی شرط بندی کنید. اما استفاده کامل از فضایل طبیعت به این معنی نیست که صابون طبیعی خود را به طور تصادفی انتخاب کنید.

مراقب باشید تا از مواد فعال طبیعی که در برابر عیوب موثر هستند استفاده شود. آیا در انتخاب خود مشکل دارید؟ خبر خوب، یک محصول طبیعی ضد لک برجسته است! این شیر بز به دلیل خاصیت ضد آکنه معروف است.

اگر دست‌هایتان کثیف است، باید آن‌ها را با آب و صابون بشویید. محلول های هیدروالکلی روی دست های به وضوح کثیف کمتر موثر هستند. ضدعفونی‌کننده‌های دست اغلب در فضای باز راحت‌تر هستند، اما پیدا کردن آنها در شرایط اضطراری ممکن است گران یا سخت باشد.

علاوه بر این، آنها ویروس کرونا را از بین می‌برند، اما همه انواع باکتری‌ها و ویروس‌ها مانند نورو ویروس و روتاویروس مسئول اسهال را از بین نمی‌برند.

محلول های هیدروالکلی نیز در صورت مصرف می توانند سمی باشند، آنها باید دور از دسترس کودکان نگهداری شوند و فقط تحت نظارت بزرگسالان استفاده شوند.

اگر صابون و آب جاری ندارید، استفاده از محلول هیدروالکلی حاوی حداقل 60 درصد الکل بهترین گزینه بعدی است. استفاده از آب صابون یا خاکستر می تواند به کشتن باکتری ها کمک کند، اما به طور موثر کمتر.

اگر مجبور به استفاده از یکی از این دو روش هستید، در اسرع وقت به محض دسترسی به محل مناسب دست های خود را بشویید و در این بین از دست زدن به افراد و سطوح خودداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.