پزشکی پوشیدن البسه یکبار مصرف بیمارستانی را به پرستاران الزامی کرد

یک پرستار در کار روزانه خود با صدها مشکل مواجه است، بنابراین، حل مشکل معرفی گسترده البسه یکبار مصرف بیمارستانی و لباس‌های زیر پزشکی با تکنولوژی پیشرفته و رقابتی در عمل پزشکی، تعدادی از مشکلات بهداشتی اولویت‌دار مرتبط با درمان بیشتر را حل می‌کند.

بیماری های رایج: قلبی عروقی، انکولوژیک، عفونی (از جمله ایدز، هپاتیت، سل)، و همچنین سلامت مادر و کودک و توسعه خدمات آمبولانس.

لباس یکبار مصرف مناسب ترین تجهیزات حفاظت فردی در مواردی است که شرایط کاری با آلودگی صنعتی، تأثیرات مکانیکی یا شیمیایی همراه است. پس از استفاده کوتاه مدت، دور ریخته می شود.


صنایعی مانند صنایع غذایی، پزشکی و آرایشی همیشه به مواد مصرفی نیاز دارند که پاکیزگی بهداشتی و عقیمی را در ارائه خدمات و تولید تضمین کند.

از چنین لباس هایی می توان برای مصارف خانگی نیز استفاده کرد. مزیت اصلی آن در نبود هزینه شستشو و ضد عفونی است.در حال حاضر، لباس های یکبار مصرف در بین نمایندگان حرفه های مختلف تقاضای زیادی دارد.

بنابراین، لباس‌های یکبار مصرف با و بدون هود هنگام کار با فرآورده‌های نفتی، لاک‌ها، رنگ‌ها و سایر موادی که به سختی قابل شستشو هستند، مناسب هستند.

بنابراین، کارگران نفت، سازندگان، نقاشان، و همچنین طراحان داخلی با خوشحالی آنها را بر تن می کنند. طراحی لباس به گونه ای است که می توانید لباس های خود را کاملاً از آلودگی های پیچیده محافظت کنید به طور معمول روی آستین ها، کمر و پایین شلوار یک نوار الاستیک وجود دارد که تناسب تنگ را فراهم می کند.

کت و شلوار سبک و راحت ساخته شده از نازک ترین مواد “قابل تنفس”، راحتی را فراهم می کند. در شرایط دمای بالا می توانید در آن کار کنید.

گرد و غبار روی یک سطح صاف جمع نمی شود، یک شبح مستقیم مانع حرکت نمی شود. یک افزودنی مفید برای روپوش پزشکی یک کلاه یکبار مصرف، پیش بند و آستین است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.