مهارت fh چیست و آیا ظروف آرکوپال نیز دارای این خصوصیات هست

در تمام FGD ها، تصور عمومی از FH ظروف آرکوپال این بود که سرگرم کننده است و یکی از موضوعات مورد علاقه دانش آموزان در مدرسه است.

دانش‌آموزان گزارش دادند که FH با زندگی روزمره آنها مرتبط است و دانش و مهارت‌های مورد نیاز را هم در حال و هم در آینده برای آنها فراهم می‌کند. با این حال، دیدگاه‌های متفاوتی در مورد میزان تأثیر FH بر زندگی روزمره دانش‌آموزان به شرح زیر بیان شد.

انتخاب غذا

دانش‌آموزان موافقت کردند که بعد از آموزش FH، دانش بیشتری در مورد غذا و رژیم غذایی ترشی گل کلم سالم داشتند، اما قبل از آن. این نشان می دهد که این موضوعات در درس FH آنها گنجانده شده است. با این وجود، نظر آنها در مورد اینکه آیا FH بر انتخاب غذای آنها تأثیر گذاشته است، متفاوت بود.

برخی گفتند که FH بر انتخاب غذای آنها تأثیر گذاشته است زیرا آنها از آنچه می خورند بیشتر آگاه هستند و به دلیل آنچه در درس های FH آموخته اند اکنون سالم تر از قبل غذا می خورند:

دانشجو:

و روز دیگر گرفتن نفخ حبوبات در مورد یک مشت میوه یا یک لیوان آب میوه یاد گرفتیم که به نوعی مهم است، زیرا در این صورت مواد مغذی بیشتری وارد بدن خود می‌کنید. من قبلاً به این موضوع فکر نمی کردم، بنابراین گاهی اوقات که قبلاً به خانه می آمدم، شاید یک تکه نان می گرفتم.

اما اکنون به جای آن مقداری میوه بیشتر و چیزهای بیشتری که می دانم مواد مغذی زیادی در آن وجود دارد، مصرف می کنم. من کمی بیشتر از آن آگاه شده ام.

(گروه 1)

دانشجو:

نمی دانم به خاطر FH است یا سارافون اما . . . نمی دانم . . . ممکن است لحظاتی پیش بیاید که فکر کنم، “نه، من آن را نمی خرم” یا چیزی شبیه به آن. . . که من چیز دیگری را به جای آنچه واقعا می خواهم انتخاب می کنم. نمی دانم به خاطر FH است یا نه. . . من اینطور فکر نمی کنم.

  • منابع:
    1. ?Does food and health education in school influence students’ everyday life
  • تبلیغات: 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.