لباس ضد ضربه جان کودک فلسطینی را نجات داد

لباس ضد ضربه مخصوص بادبادک بازان از قسمت بالایی بدن در برابر ضربه های سخت به آب محافظت می کند. جلیقه به خوبی روی بدن یا لباس مرطوب قرار می گیرد تا آب به آن نفوذ نکند و بالشتک موجود در جلیقه ضربه سقوط را جذب کند.

بالشتک دارای شناوری جزئی است، اما جلیقه نجات نیست!

مبتدیان در کایت سواری اغلب روی تخته کشیده می شوند. جلیقه Inpact که از شما در برابر برخورد با آب محافظت می کند واقعاً یک راه حل است. آزادکاران باتجربه نیز از محافظ استفاده می کنند.

افتادن روی آب می تواند سخت باشد و جلیقه ای که به خوبی در اطراف تنه شما قرار می گیرد از آن محافظت می کند تا ضربه به جناغ یا کمر شما آسیبی نبیند. در زمستان نیز محافظت بیشتری در برابر سرما است.

مارک‌های معروفی مانند Mystic و Ion جلیقه‌های ضربه‌ای را برای بادبادک‌بازان می‌فروشند. جلیقه ضربه ای که در عکس دیده می شود بردار یون است.

جلیقه شناور، همانطور که از نامش پیداست، شناوری کافی برای ماندن روی آب را فراهم می کند. جلیقه نجات یا جلیقه شناور دارای علامت CE است که نشان دهنده شناوری است.

برای بادبادک‌بازان معمولاً 50 نیوتن (EN 393 ISO 12402-5) استفاده می‌شود. اینها جلیقه های نجات برای افرادی است که می توانند به خوبی شنا کنند و در مواقع اضطراری از نزدیک کمک بگیرند.

با استفاده از این جلیقه نجات، هنگام شنا کردن به پهلو، شناوری کافی دارید و آزادی حرکت کافی برای انجام ورزش هایی مانند کایت موج سواری و موج سواری دارید. اگر بیهوش هستید، این برای شناور ماندن کافی نیست!

اگر می خواهید یک جلیقه ضربه ای یا جلیقه شناور بخرید، توجه به چند نکته ضروری است.

ابتدا باید از خود بپرسید که آیا من شناور می خواهم یا فقط حفاظت. اگر شناور می خواهید، مطمئن شوید که جلیقه دارای نشان کیفیت CE EN 393 ISO 12402-5 است.

این برای کایت سواران کافی است تا بتوانند به طور مستقل به عقب شنا کنند یا اگر کمک (اضطراری) در نزدیکی باشد.

همچنین، می‌توانید انتخاب کنید که زیپ بپوشید یا روی سرتان. خوب است اگر جلیقه در پایین باریک باشد تا بتوانید آن را زیر بند خود قرار دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.