لامپ ال ای دی 9 وات کیهان در روز نامرئی می شود

خرید لامپ در گذشته کار بیهوده ای بود. حالا این یک بازی فکری است. انتقال به نورپردازی با مصرف انرژی بیشتر به معنای انتخاب از میان مجموعه ای خیره کننده از محصولات است.

ما مدت‌هاست که لامپ‌ها را بر اساس واتشان شناسایی کرده‌ایم، اما این در واقع معیاری از الکتریسیته است، نه روشنایی یک لامپ. مقدار نوری که یک لامپ تولید می کند بر حسب لومن اندازه گیری می شود.

به عنوان مثال یک لامپ ال ای دی 9 وات کیهان 800 لومن نور ساطع می کند. و لامپ‌های ال‌ای‌دی که نسبت به لامپ‌های رشته‌ای خود کارآمدتر هستند، می‌توانند همان مقدار نور را با استفاده از 10 وات ارائه کنند.

آژانس حفاظت از محیط زیست می گوید که اگر هر خانواده فقط یک لامپ رشته ای را با LED یا CFL (فلورسنت فشرده) با درجه انرژی “ستاره انرژی” جایگزین کند، آمریکایی ها سالانه نزدیک به 700 میلیون دلار در هزینه انرژی صرفه جویی می کنند.

اما با توجه به انواع مختلف لامپ با قیمت و طول عمر متفاوت در حال حاضر در بازار، بسیاری از مصرف کنندگان گیج شده اند.

هنگامی که سؤالات شما را در مورد لامپ ها پرسیدیم، به گوشمان رسید. بنابراین ما با نوح هوروویتز، مدیر مرکز بهره وری انرژی شورای دفاع از منابع طبیعی تماس گرفتیم تا به سوالات متداول شما پاسخ دهد.

ز آنجایی که همه CFLها یکسان ساخته نمی شوند، فقط آنهایی را خریداری کنید که نشان انرژی ستاره روی آنها باشد. این لامپ ها نه تنها کارآمد هستند، بلکه الزامات عملکرد دقیق آژانس حفاظت از محیط زیست را نیز برآورده می کنند و باید آزمایش های مختلفی از جمله طول عمر را پشت سر بگذارند.

روشن و خاموش کردن مکرر CFL ممکن است عمر آن را کوتاه کند. علاوه بر این، CFL ها ممکن است در دمای بسیار سرد روشن نشوند یا به روشنایی کامل خود نرسند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.