قیمت کتیرا خوراکی امسال

قیمت کتیرا خوراکی امسال :

قیمت کتیرا خوراکی امسال و آویشن برگ باریک کوهی در شرکت سانرایز که یکی از شرکتهای مطرح در امر خرید و فروش  انواع کتیرا خوراکی در سطح کشور بویژه استان اصفهان و استان کردستان بویزه کرمانشاه می باشد به عوامل مختلفی همانند مقدار برداشت ، میزان بارندگی در شهر های تولید کننده کتیرا خوراکی ، میزان پوشش گیاهی هرمنطقه و نهایتا مقدار تقاضای مصرف کننده و  فروش و صادرات کتیرا خوراکی به خارج از کشور بستگی دارد.

قیمت کتیرا خوراکی امسال

قیمت کتیرا خوراکی امسال توسط شرکت سان رایز :

هم اکنون کتیرا خوراکی مفتولی در بازار امسال یکی از بهترین انواع کتیرای استحصال شده از مراتع شهرها و روستاهای کشور می باشد ، کتیرا خوراکی مفتولی با توجه به میزان واسکوزیته و میزان صمغیت آن از ویژگی ها و خاصیت های بی نظیری برخوردار است و از جمله گیاهان بومی ایران است که در کشورهای گوناگون دارای مشتریان و طرفداران بسیار زیادی است .

قیمت کتیرا خوراکی امسال که درحقیقت حاصل ترشحات صمغ برخی از گونه های خاص گَوَن است، و روش بهره برداری چندان ساده ای ندارد به فاکتورها و عواملی چون میزان بارندگی سالیانه در مناطق قابل برداشت و میزان برداشت توسط کتیرا خوراکی زن ها ، مقدار تقاضای بازار داخلی و خارجی ، صادرات و… بستگی دارد. و با توجه به این موضوع که میزان برداشت کتیرا خوراکی مفتولی در سال 99 محدود می باشد قیمت  فروش کتیرا خوراکی امسال ( کتیرا خوراکی مفتولی ) بالاتر از گونه های دیگر کتیرا خوراکی تعیین می گردد .

در حالت کلی کتیرا خوراکی ، دارای دو نوع زرد رنگ و سفید رنگ است ، که این موضوع  علاوه بر فاکتورهای شمرده شده در بالا ، خود یکی از عوامل تعیین قیمت فروش کتیرا خوراکی امسال می باشد . فاکتور دیگری که در، قیمت خرید کتیرا خوراکی تاثیر گذار است ؛ نوع کتیرا خوراکی است که در گونه های مختلف مانند نواری ، مفتولی ، میخی و … عرضه می شود .

فاکتورهایی مانند رنگ کتیرا، و نوع کتیرا خوراکی ، نقش زیادی در تعیین قیمت  فروش کتیرا خوراکی امسال ایفا می کنند.

قیمت کتیرا خوراکی امسال با کیفیت بالا در شرکت سان رایز :

در قیمت گذاری صمغ کتیرا  فاکتورهایی مانند رنگ کتیرا و نوع کتیرا دخالت دارند . ما در بازرگانی سان رایز، برآنیم که با توجه به نوع نیاز و نوع مصرف مشتریان و تولید کنندگان  انواع کتیرا خوراکی را قیمت مناسب به مشتریان عزیز عرضه نماییم .

 

قیمت کتیرا خوراکی امسال

عوامل دیگری که بازرگانی سان رایز ، برای تعیین قیمت کتیرا خوراکی امسال در نظر می گیرد؛ میزان خرید مشتریان است. شما با خرید انواع کتیرا خوراکی از این شرکت ، می توانید با بالا بردن میزان و تناژ خریدتان، کمترین قیمت خرید را ، اما با کیفیت بالا داشته باشید .

برای اطلاع از قیمت روز انواع کتیرا خوراکی و سیاه دانه هندی می توانید با مدیر فروش ما در مجموعه بازرگانی سان رایز آقای مهدی صدیقی یوسف در ارتباط باشید .

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.