خانه / کتیرا / قیمت هر کیلو کتیرا پنبه ای درجه یک سال ۹۹

قیمت هر کیلو کتیرا پنبه ای درجه یک سال ۹۹

قیمت هر کیلو کتیرا پنبه ای درجه یک سال ۹۹

قیمت هر کیلو کتیرا پنبه ای درجه یک سال ۹۹ در بازار و در بازرگانی سان رایز به عواملی  چون میزان  برداشت ، میزان بارندگی در شهر های تولید کننده کتیرا ، میزان پوشش گیاهی هرمنطقه و نهایتا مقدار تقاضای مصرف کننده و  فروش و صادرات کتیرا به خارج از کشور دارد.

قیمت هر کیلو کتیرا پنبه ای درجه یک سال 99 در بازرگانی سان رایز

قیمت هر کیلو کتیرا پنبه ای درجه یک سال ۹۹ در بازار  و در بازرگانی سان رایز ،  دارای بالاترین کیفیت و  مناسب ترین  چند است ؟

کتیرا پنبه ای که یکی از بهترین کتیراهای استحصال شده از مراتع شهرها و روستاهای کشورمان می باشد ، با توجه به میزان واسکوزیته و مقدار صمغیت آن تعیین ارزش می شود و از جمله گیاهان بومی ایران است که دارای مشتریان و طرفداران بسیار زیادی است .

نوع پنبه ای کتیرا که حقیقتا روش بهره برداری آن چندان ساده نیست و نیز با توجه به این موضوع که میزان برداشت این نوع کتیرا محدود می باشد  قیمت خرید این نوع کتیرا ( کتیرا پنبه ای) بالاتر از گونه های دیگر کتیرا تعیین می گردد .

بازرگانی سان رایز، با تجربه طولانی سالهاست که درزمینه خرید و فروش کتیرا پنبه ای و سایر کتیرا های دیگر در اینترنت فعال است، که با سورت و درجه بندی و عرضه این گیاه در داخل و خارج از کشور، نرخ انواع کتیرا را بویژه نرخ کتیرا پنبه ای در بازار را با پائین ترین نرخ اما با مطلوب ترین کیفیت قابل ارائه ، در اختیار خریداران کتیرا و مشتریان قرار می دهد.

با توجه به نوع گون های موجود در مراتع ایران بطور کلی کتیرا ، دارای ۳ نوع قهوه ای رنگ ، زرد رنگ و سفید رنگ است ، که این موضوع  علاوه بر فاکتورهای شمرده شده در بالا ، خود یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت خرید کتیرا می باشد  .

قیمت هر کیلو کتیرا پنبه ای درجه یک سال 99

قیمت هر کیلو کتیرا پنبه ای درجه یک سال ۹۹ در بازار ایران و شرکت سان رایز :

همانگونه که ذکر گردید فاکتورهایی مانند رنگ کتیرا، و نوع کتیرا ، نقش زیادی در تعیین نرخ خرید کتیرا ایفا می کنند . ما در بازرگانی سان رایز، متعهدیم که با توجه به نوع نیاز و انتخاب شما، به صورت آنلاین و اینترنتی، انواع کتیرا را با پائین ترین نرخ خرید کتیرا ، خدمت شما مخاطبان و مشتریان عزیز عرضه نماییم ..

سان رایز  امکان خرید آنلاین کتیرا  و دیگر گیاهان داروئی را با به صرفه ترین قیمت هر کیلو کتیرا پنبه ای درجه یک سال ۹۹ در بازار، بر بستر اینترنت برایتان فراهم می آورد ، بدون آنکه نیاز به حضور فیزیکی شما در این شرکت وجود داشته باشد و این خود یکی از عوامل بسیار مهم در مطرح شدن این مجموعه است چرا که از دورترین نقاط کشور هم به راحتی می توانید ، انواع کتیرا نمره بندی شده را با کیفیت بسیار بالا و مناسب ترین نرخ خریداری نمائید .

 

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید و فروش کتیرا در بازار اصفهان

قیمت خرید و فروش کتیرا بصورت عمده و مستقیم . تولید و فرآوری کتیرا غالبا …

آراد برندینگ