قیمت موسیر همدان در بازار سال 99

قیمت موسیر همدان در بازار سال 99

قیمت موسیر همدان در بازار سال 99 با توجه به نرخ روز توسط شرکتها و فروشندگان عمده موسیر در بازار اعلام می شود و تعیین قیمت این محصول معمولا تابع شرایط خاص خود می باشد . از جمله اینکه میزان برداشت این محصول در سال جاری به نسبت تقاضا به چه مقداری است .

بازرگانی سان رایز توانسته است ضمن تامین موسیر در درجه بندی های مختلف و برای مصارف مختلف با ارائه قیمت موسیر همدان در بازار سال 99 و سایر بازارهای متقاضی این محصول ، خود  را بعنوان یکی از تهیه کنندگان بزرگ موسیر معرفی نمایند .

قیمت موسیر همدان در بازار سال 99

 

آنچه که باید در مورد موسیر بدانید

مواد مغذی موسیر چیست ؟

موسیر برای ما ایرانیان میوه بسیار آشنایی است . اما آیا از مواد مغذی موسیر که بسیار برجسته هستند اطلاع دارید! یا فقط آن را به عنوان یک میوه برای ترشی انداختن استفاده می کنید؟ ما در شرکت سان رایز، که یکی از معتبرترین و بزرگ ترین مجموعه های پخش موسیر خشک در کشور است، قصد آن را داریم تا شما را با مواد مغذی موسیر برای بدن انسان آشنا کنیم .

اهمیت موسیر و تعیین قیمت موسیر همدان در بازار سال 99

جادوی مواد مغذی موسیر بر بدن انسان  :

هر نصف استکان موسیر دارای خواصی است ، که در برخی از داروهای ویتامینه ی امروزی هم به سختی می توان آن را پیدا کرد . از جمله این خصوصیات می توان به موارد زیر اشاره نمود :

مقدار ویتامین و انرژی مواد مغذی موسیر در هر نصف استکان :

67 کیلو کالری

بدون هیچ گونه چربی

مقدار فیبر موجود 4.8 گرم

میزان شکر طبیعی موجود 5.5 گرم

کربوهیدرات / 11 گرم

ویتامین آ / 17 درصد

ویتامین ب/ ب6 و ب 12 / 12 درصد

ویتامین سی / 10 درصد

منگنز مواد مغذی موسیر / 9 درصد

پتاسیم / 7 درصد کل مواد مغذی موسیر

قیمت موسیر همدان در بازار سال 99

رشد موی بسیار خوب :

موسیر با بهینه کردن گردش خون در سر، رشد مو را به طرز حیرت آوری تغییر می دهد.

 

فواید موسیر چه نقشی در تعیین قیمت موسیر همدان در بازار سال 99 و سایر بازارهای مصرف کننده موسیر دارد؟

عملکرد مواد مغذی موسیر در کارایی بالای مغزی :

از آنجا که مغز ، به عنوان نیرو محرکه و جایی که سیستم عصبی انسان را کنترل می کند، وجود عناصری که در مواد مغذی موسیر وجود دارد، یک اثر فوق العاده بر روی مغز باقی می گذارد.

خصوصیات آنتی اکسیدانی مواد مغذی موسیر :

موسیر را می توان یکی از منابع اصلی تامین آنتی اکسیدان های لازم در بدن دانست. این میوه خوشبو ، با آزاد کردن رادیکال ها، گلبول های قرمز را ترمیم می کند و سرعت گلبول ها را در بدن تنظیم می نماید.

 

قیمت موسیر همدان در بازار سال 99

 

در پایان با اشاره به اهمیت محصول موسیر کوهی و میزان نقش آن در اقتصاد مناطق مختلف تولید کننده می توان گفت که بازرگانی سان رایز مفتخر است که بعنوان یکی از مراکز خرید و فروش موسیر در بازار  با نگاه دقیق و روزانه به قیمت موسیر همدان در بازار سال 99 بعنوان یک بازار فعال در بازارهای عرضه موسیر سعی در ارائه قیمت رقابتی این محصول دارد.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.