خانه / لیمو عمانی / قیمت فروش انواع لیمو عمانی سال ۹۹

قیمت فروش انواع لیمو عمانی سال ۹۹

قیمت فروش انواع لیمو عمانی سال ۹۹

قیمت فروش انواع لیمو عمانی سال ۹۹ و در بازار داخلی ایران و بویژه بازار تهران در بین خشکبار های موجود نسبت به محصولات مشابه خارجی دارای ارزش بالاتر و مشتری بیشتر نیز می باشد .

 

قیمت فروش انواع لیمو عمانی سال 99

خواستگاه لیمو عمانی و زمان مناسب برداشت لیمو عمانی ؟

در کشور ما ایران فصل برداشت لیمو ترش بصورت عمده در شهرهای تولید کننده در استان فارس بویژه شیراز و جهرم و شهرهای دیگر همچون هرمزگان ، میناب و بندر عباس  از اواسط خردادماه و ابتدای تیرماه شروع شده و حدود دو تا سه ماه بطول می انجامد.

برداشت این میوه بیشتر در استانها و شهرهای گرمسیر رخ می دهد و برداشت لیمو عمانی برای هموطنان این مناطق آورده های اقتصادی خوبی را بهمراه خود دارد.

نام لیمو عمانی از کجا می آید ؟

لیمو عمانی همان لیمو ترش معمولی خشک شده است. اما  سابقه و شهرت آن به اسم لیمو ” عمانی ” به دلیل این است که هر عمان پایتخت کشور اردن معروف‌ترین نوع لیمو را دارد. کشور‌هایی همچون اردن، لبنان و فلسطین بین سایر کشور‌ها از نظر محصولات مرکباتی، بسیار به نام هستند.

درباره فواید لیمو عمانی چه می دانیم ؟

لیمو عمانی سرشار از ویتامین سی است و در درمان بسیاری از عفونت‌های خونی بعنوان داروی معجزه گر شناخته شده است. این خاصیت لیمو عمانی از آن بعنوان یک میوه و محصول با ارزش ساخته است .

در کشور ما ایران میزان تولید علاوه بر میزان بارندگی در فصل بارش به مدیریت بهینه، تغذیه مناسب و سمپاشی به موقع باغداران نیز وابسته می باشد. می توان گفت که نهایتا میزان خرید و فروش لیمو عمانی و قیمت فروش انواع لیمو عمانی سال ۹۹  نیز به علل فوق ارتباط مستقیمی دارد . و هر چقدر میزان تولید در فصل برداشت بیشتر باشد قیمت فروش انواع لیمو عمانی سال ۹۹ نیز مناسب تر و ارزان بدست مشتری خواهد رسید .

دلایل توصیه به مصرف لیمو عمانی ایرانی چیست ؟

تامین لیمو عمانی ایرانی در بازار داخلی با توجه به وجود رقیبان خارجی این محصول کار دشواری نیست اما آنچه که در مورد لیمو عمانی جهرم باید بدانیم این است که کیفیت این محصول نسبت به دیگر محصولات مشابه خارجی از درجه بالایی برخوردار است و معمولا  بار لیمو عمانی جهرم ایرانی از مرغوبیت بالاتری نسبت به سایر لیموعمانی های موجود در بازار برخوردار است .

قیمت فروش انواع لیمو عمانی سال 99

قیمت فروش انواع لیمو عمانی سال ۹۹

در بازرگانی سان رایز نیز علاوه بر میزان تقاضا در بازار موثر از فاکتورهای فوق الاشاره می باشد . که  خوشبختانه بدلیل ارتباط پایدار و مستمر کارشناسان این مجموعه با باغداران و تامین کنندگان لیمو عمانی توانسته ایم قیمت های بهتر و ارزانتری در مقایسه با همکاران و رقیبان خود در بازار اعلام کنیم .

دیگر خواص اعجاب انگیز لیمو عمانی را بشناسیم :

میزان اسید بالا و وجود ویتامین C در لیمو ترش از آن بعنوان یک ضد عفونی کننده فوق العاده خلق کند . لیمو در درمان بیماریهای عفونی و سرماخوردگی ها نقش بسیار مثبتی را ارائه کرده است  و بعنوان یک آنتی بیوتیک خوب عمل می کند.

مرکبات  با کیفیت و میوه های گرمسیری اغلب در شهرستان هایی که در جنوب کشور قرار دارند، پرورش داده می شوند. لیمو از میوه ها و مرکبات مناطق گرمسیر است که در فصل تابستان و پاییز در استان فارس و استان هرمزگان برداشت می شود.

قیمت فروش انواع لیمو عمانی سال 99

از آنجا که فروش لیمو عمانی جهرم می تواند در توسعه اقتصادی شهرستانهای تولید کننده و رشد اقتصادی کشاورزان ، باغداران و و همه مشاغل درگیر نقش مفیدی داشته باشد پیشنهاد می کنیم که بازرگانان و تاجران فعال در حوزه خشکبار و مرکبات و سایر فعالان اقتصادی که قصد خرید محصولات لیمو عمانی بدون واسطه را دارند و یا قصد اطلاع از آخرین قیمت فروش انواع لیمو عمانی سال ۹۹  را دارند با مشاورین فروش این مرکز تماس حاصل نمایند.

 

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com
آراد برندینگ