قیمت فروش انواع آنغوزه صادراتی سال 99

قیمت فروش انواع آنغوزه صادراتی سال 99

از آنجا که یکی از بازارهای طرفدار و خریدار شیره آنغوزه کشورهای عربی هستند برآنیم که با شفاف سازی قیمت فروش انواع آنغوزه صادراتی سال 99 که تنها راه فروش با قیمت مناسب این گیاه بعنوان یک گیاه اقتصادی در بازارهای خارجی می باشد و تنها راه ایجاد درآمد از گیاه آنغوزه و آویشن برگ باریک کوهی می باشد نسبت به رونق خرید و فروش این محصول در این بازار  فعالیت جدی داشته باشیم .

مسلما گیاهان داروئی مرتعی نعمتهای خدادادی هستند که با بهره گیری و فرآوری مناسب و آنها می توان ضمن ایجاد اشتغال صحیح و پردرآمد از موهبتهایی که طبیعت به انسان هدیه داده است بیشترین بهره را برد .

 

قیمت فروش انواع آنغوزه صادراتی سال 99

این گیاهان غالبا بدلیل داشتن خواص دارویی ویژه و بکر ( اصطلاحا ارگانیک ) سرمایه عظیمی به شمار می آیند .

طبق تجربه در بهره برداری از محصولات گیاهی مرتعی و جنگلی  مانند آویشن خشک کوهی برگشت سرمایه و بازدهی محصول از سال دوم امکان پذیر است و به همین دلیل در فروش گیاهان دارویی سود دهی بالا و مشارکت روستائیان وقوع پیدا می کند.

از آن جمله گیاهان مرتعی که به دو صورت مرتعی خود رو و کشت شده مورد بهره برداری قرار می گیرد میتوان آنغوزه را نام برد ، که شیره بدست آمده از آن که شهرتهای متفاوتی دارد به نامهای صمغ آنغوزه یا گیاه آنغوزه و یا شیره آنغوره در بازار شناخته می شود .

ویژگی های منحصر بفرد گیاهی و خاصیت داروئی صمغ آنغوزه

 

  1. درمان بیماری و انگل معده (برای رفع انگل به مدت ۳شب از جوشانده تمام گیاه انغوزه ۲گرم در ۲لیوان آب) استفاده کنید.
  2. مصرف تخم آن ادرار آور است
  3. پادزهر هر نوع نیشی است

برای رفع انگل به مدت ۳شب از جوشانده تمام گیاه انغوزه (۲گرم در ۲لیوان آب) استفاده کنید.

  1. رفع بلغم مجاری تنفسی و معده
  2. تقویت رحم های سرد و تر و پیشگیری از سقط جنین

زمان برداشت گیاه و شیره آنغوزه :

در اکثر مناطق مستعد رشد این گیاه زمان برداشت شیره آنغوزه را اواخر فصل بهار( قبل از خشک شدن گیاه ) در مراتع منطقه و تا اواخر تابستان و در نقاط سردسیر  شهرستان تا نیمه‌های فصل پاییز دانسته اند معمولا هنگام برداشت شیره ، بوته آنغوزه از انتهای ساقه برش داده می شود و در هر فصل بوته گیاه ، ۲۰ بار تیغ زده می‌شود.

طبق آمار ارائه شده از فروش این محصول ، شیره آنغوزه استحصال شده از این گیاه پر از خاصیت در بازار داخلی ایران فروش و ویژه زیادی ندارد و گاها در همین شهر وروستاهای اطراف و تعداد معدودی عطاری برای درمان ورم معده، رفع انگل و سایر موارد به ندرت مورد استفاده قرار می گیرد.

 

قیمت فروش انواع آنغوزه صادراتی سال 99

مجموعه بازرگانی سان رایز در جهت هر چه مناسب تر شدن قیمت فروش انواع آنغوزه صادراتی سال 99 با ارائه خدمات منظم فروش و معرفی خواص و ویژگیهای این محصول در بازارهای مستعد تجارت شیره گیاه آنغوزه تلخ و شیرین و همچنین معرفی علمی و کاربردی خواص داروئی این گیاه می تواند در خدمت توسعه صادرات و تجارت گیاهان داروئی باشد .

در کشور ما در حال حاضر شیره آنغوزه بصورت خام و بدون ارزش افزوده و هرگونه تغییری در نوع و نحوه عرضه با قیمتهای پائین نسبت به ارزش واقعی آن در بازارهای جهانی به صورت سنتی در جعبه های فلزی ۵ و ۱۷ کیلویی حمل و به صورت فله به کشور های خریدار از جمله هندوستان و بعضی از کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس صادر می شود.

 

در مجموعه سان رایز همت برآن است که برای هر چه آسان تر شدن و بالا رفتن سود ماحصل از تجارت گیاه آنغوزه در بازارهای دارای استعداد خرید بالا و کمتر کردن تفاوت وفاصله قیمت فروش انواع آنغوزه صادراتی در سال 99 در کنار بهره برداران زحمت کش کشورمان باشیم .

جهت تماس با مشاورین ما و اطلاع از قیمت فروش انواع آنغوزه صادراتی سال 99 در بازارهای خارجی می توانید با  شماره های زیر تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.