خانه / مویز بدون هسته / قیمت روز خرید و فروش مویز

قیمت روز خرید و فروش مویز

قیمت روز خرید و فروش مویز :

شرکت سان رایز فعال در حوزه تامین ، فروش و تعیین قیمت روز خرید و فروش مویز ازبک در تهران و سایر اقلام گیاهان داروئی و خشکباری می باشد و در عرصه توزیع و پخش اقلام نامبرده دارای سابقه ارزنده ای می باشد.

کشمش مویز از جمله اقلام خشکباری که در بازار از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به لحاظ اقتصادی دارای رونق خاصی می باشد . تجارت این محصول برای کسبه و تاجران و تولید کنندگان این محصول رشد اقتصادی قابل ملاحظه ای را بهمراه آورده است .اما با توجه به اینکه این محصول بخصوص از نوع بی هسته آن  وارداتی است و تولید داخل نمی باشد فراهم ساختن یک بازار با ثبات در شرایط  کنونی کار بسیار دشواری است .

ما در بازرگانی سان رایز با توجه به رصد نیاز بازار و برآورد نیاز مشتریان به این محصول و اعلام قیمت روز خرید و فروش مویز ازبک در تهران به قیمت روز اهتمام می ورزیم و هدف نهایی ارائه محصول مویز با کیفیت و قیمت مناسب می باشد .

قیمت روز خرید و فروش مویز
قیمت روز خرید و فروش مویز در بازار تهران

خواص اعجاب انگیز کشمش مویز سیاه گوشت دار :

  • ترکیبات موجود در مویز می‌تواند از تصلب شرایین (سفت و سخت شدن رگ‌ها) و چسبندگی پلاکت های خون پیشگیری کند. با خوردن مویز بی هسته ، غلظت خون کاهش می یابد، رگ‌های خونی منبسط می‌شوند و خون می‌تواند با سرعت بیشتری در بدن جریان یابد و در نتیجه مانع انباشته شدن پلاکت‌های خون روی هم می‌شود و از لخته شدن خون در رگ‌ها جلوگیری می‌کند.
  • به طورکلی مویز درمان کننده بیماری‌های قلبی و پایین آورنده فشار خون است و برای بیماران دیابتی بسیار مفید می‌باشد.
  • مویز می‌تواند به تقویت معده کمک کند و برای افرادی که ناراحتی‌های گوارشی دارند مفید است.
  • از دیگر خواص مهم مویز می‌توان به اثرات ضد درد ضد باکتری و اثرات محافظت کنندگی از کبد ، قلب و تقویت سیستم ایمنی بدن اشاره کرد.

 

  • مصرف مویز همچنین ازمیگرن پیشگیری می‌کند و موجب کاهش شدت درد آن می‌شود.
  • ترکیبات سیاه یا قرمز رنگ موجود در مویز از نوع آنتوسیانین و پلی‌فنولیک است که دارای خواص ضدسرطان و ضدآلزایمر هستند. مقدار زیاد آنتوسیانین موجب شده که ارزش مویز در مقایسه با انگور سبز و کشمش به مراتب بیشتر و کامل‌تر باشد.

 

  • از سوی دیگر این میوه می‌تواند با تولید انرژی در فصل سرد سال، بدن را گرم و پرانرژی نگه دارد .

خواص بی نظیر دیگر مویز را در مقالات درج شده در همین وب سایت یا وب سایت اصلی ما به آدرس :

www.iranherbsupplier.com

یا

www.onlinenuts.ir

مطالعه نمائید .

قیمت روز خرید و فروش مویز
قیمت روز خرید و فروش مویز با بهترین قیمت و کیفیت

بازرگانی سان رایز با ارائه خدمات اینترنتی و فروش اینترنتی گیاهان داروئی ، فروش اینترنتی خشکبار با سابقه طولانی مدت در بازار ایران و بازار تهران در جهت اعلام منصفانه قیمت روز خرید و فروش مویز ازبک در بازار تهران  را برای شما با کیفیت عالی ، سورت و بسته بندی مناسب تامین  می کند .

ضمن تضمین کیفیت خوب اقلام گیاهان داروئی مورد مصرف عطاری ها و اقلام خشکباری برای خشکباری های سراسر کشور در جهت تامین و اعلام قیمت روز خرید و فروش مویز ازبک در تهران نیز می توانید از خدمات ما بهره مند شوید.

 

جهت اطلاع از نحوه و راههای اطلاع از قیمت روز خرید و فروش مویز ازبک در تهران می توانید با مشاورین ما در تماس باشید .

 

 

 

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com
آراد برندینگ