خانه / انزروت / قیمت روز خرید و فروش انزروت در سال ۹۹

قیمت روز خرید و فروش انزروت در سال ۹۹

قیمت روز خرید و فروش انزروت در سال ۹۹

خرید و فروش انواع صمغ و شیره های گیاهی از جمله قیمت روز خرید و فروش انزروت در سال ۹۹ در بازار ایران سالهای مدیدی است که رواج دارد . این سابقه بدلیل پیدایش و رویش گیاه آن در استانها و شهرهای جنوبی می باشد و البته کیفیت صمغ انزروت ایران که گاها به آن کتیرای انزروت نیز می گویند در این تحارت و رونق آن نقش اساسی داشته است .

قیمت روز خرید و فروش انزروت در سال 99

طبع و مزاج انزروت از نظر طبیعت گرم است و خشک ، و از نظر خواص حکماى طب سنتى ایرانى‌معتقدند که ملین است و در صورتی که به اندازه مناسب مصرف شود انسداد مجارى عروق را باز مى‌کند و مسهل خوبى براى بلغم‌است.

خوردن انزروت براى تسکین درد لگن خاصره، درد ناشی از سیاتیک، اخراج کرم معده وروده‌ها و سقط جنین مفید است. مصرف بیش از اندازه توصیه شده آن می تواند مرگ زا باشد

قیمت روز خرید و فروش انزروت در سال ۹۹ را می توانید از شرکتها و بازرگانی های معتبری که در این زمینه دارای تجربه دیرینه می باشند را بدست آورید و همچنین در زمان خرید می توانید جهت تشخیص مرغوبیت انزروت به مواردی همچون رنگ آن که معمولا سفید مایل به زردی که نشانه تازگی آن است و مانند کندر صغار زود شکن و طعم آن تلخ و با اندکی شیرینی همراه است  توجه کنید

گیاه انزروت عمدتاً در جنوب ایران استان فارس و استان کرمان می‌روید

جهت اطلاع از قیمت روز خرید و فروش انزروت بصورت عمده می توانید با مشاور بازرگانی سان رایز آقای مهدی صدیقی یوسف در تماس باشید .

زنان مصری انزروت را چند ساعت در آب هندوانه می خیسانند و برای فربه شدن خود میل می کنند.

در فرهنگ داروها كه تحقیقى دربارهء كتاب الابنیه عن الحقائق الادویه مى‌باشدچنین آمده:

اطلاعات گیاهی انزروت :

نام علمى این گیاه كه صمغ انزروت از آن گرفته‌مى‌شود allococras sulagartsa و گیاهى خاردار ذكر كرده است كه بلندى آن‌ ٢  ذرع و در منطقه استان فارس مى‌روید. بلحاظ ظاهری صمغ انزروت دو نوع است سرخ و سفید و ترکیب این دو با هم منجر به توده ای رنگین را بوجود می آورد .

قیمت روز خرید و فروش انزروت در سال 99

در هنگام خرید به تمیز بودن آن و آغشته نیودن صمغ به خاک و خاشاک دقت نمائید چرا که تمیزی صمغ انزروت در هنگام برداشت تاصیر مستقیمی با قیمت آن دارد .

جهت تهیه و قیمت روز خرید و فروش انزروت در سال ۹۹ می توانید در تمامی روزهای هفته با مشاور فروش ما آقای مهدی صدیقی یوسف در تماس باشید.

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com
آراد برندینگ