خانه / خاکشیر / قیمت روز خرید خاکشیر عمده

قیمت روز خرید خاکشیر عمده

در طب کهن از خاکشیر بعنوان دوست کبد نام برده می شود .به همین جهت خرید و فروش این گیاه در سایر عطاری ها و خشکباری ها از جایگاه ویژه ای برخوردار است .

می توانید با مطالعه و پی گیری مداوم سایت ما در رابطه با موضوعات زیر آگاهی کامل داشته باشید :

قیمت روز خرید خاکشیرعمده
قیمت فروش خاکشیربسته بندی شده
قیمت فروش خاکشیرفله
قیمت روز فروش خاکشیرفله
قیمت خرید و فروش خاکشیر اعلاء

خاکشیر را چگونه استفاده کنیم ؟

اگر خاکشیر دارای برگ و خاشاک است، بهتر است مدتی در آب باشد تا برگ های زیر آن به روی سطح آب بیاید. بعد از این کار آب ظرف را خیلی آرام خالی می کنیم. دوباره ظرف را از آب پر می کنیم و کنار می گذاریم و باز هم روی سطح آب را خالی می کنیم. این کار را تا جایی تکرار می کنیم که دیگر هیچ برگ و خاشاکی روی آب نباشد و آب روی خاکشیر کاملا زلال باشد.

در مرحله بعدی شستن خاکشیر یک ظرف بزرگ تر بر می داریم (بهتر است از ظروف روی استفاده شود) و خاکشیر را آرام هم می زنیم و در ظرف بزرگ تر می ریزیم.

این کار را برای این انجام می دهیم که اگر شن یا سنگریزه ای ته ظرف جمع شده است با خاکشیر مخلوط نشود و ته همان ظرف بماند. شن های ته ظرف را خالی می کنیم و ظرف را می شوییم و دوباره عمل شستن را تکرار می کنیم (یعنی خاکشیر را آرام هم می زنیم و وارد ظرف دیگر می کنیم). برای شستن خاکشیر باید این کار را چند مرتبه تکرار کنیم تا دیگر هیچ شنی کف ظرف باقی نماند. (از آب شست و شو می توانید برای آبیاری گلدان استفاده کنید.)

به چه میزان باید خاکشیر خورد ؟

معمولا استفاده و خوردن خاکشیر با منظورهای متفاوتی صورت می گیرد و میزان استفاده از این گیاه به این ربط دارد که با چه منظوری از آن مصرف می کنید .
ارزش غذایی (۱۰۰ گرم) خاکشیر
کالری :۰
پروتئین :۲۷٫۵ گرم
چربی :۳۳ گرم
فیبر :۰
یکی از ویژگیهای منحصر بفرد خاکشیر این است که می توانید در فصول مختلف سال بنا به مناسبتهای داروئی از این گیاه استفاده کرد شاید استفاده از شربت خاکشیر بواسطه فواید و ویژگیهای طبینگهداری و ذخیره آب در خود این باور را در استفاده کنندگان ایجاد کرده است که بهتر است از آن در فصول گرم سال استفاده شود.
به کمک آزمایشات و تحقیقات بعمل آمده ثابت شده است که استفاده از خاکشیر در تمام فصول سال و با توجه به قابلیتهای درمانی آن می توان و در تمام فصول سال از آن استفاده کرد .
بنابراین انحصار مصرف ، خرید و فروش خاکشیر کم کم از یک محدوده زمانی خاص در حال گسترش و و توسعه به فصول و روزهای مختلف سال خارج شده است .

آنچه که امروزه در تجارت ، خرید و فروش و حتی صادرات خاکشیر مؤثر واقع شده پیشرفت روزافزون علم طب سنتی و مدرن در رابطه با ویژگی های چند جانبه این گیاه می باشد .

توصیه می شود جهت خرید و فروش عمده و حتی جزئی خاکشیر ، صادرات خاکشیر و سفارش خرید خود  با مدیر فروش سایت از طریق شماره تماسهای درج شده در پایان همین مطلب در تماس باشید .

.

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید و فروش عمده خشکبار و آجیل ایرانی در بازار تهران

اهمیت و جایگاه اقلام خشکبار در کشورهای دنیا و بویژه خاورمیانه !   تا به …

آراد برندینگ