خانه / انجیر خشک / قیمت روز خرید انواع انجیر استان فارس

قیمت روز خرید انواع انجیر استان فارس

قیمت روز خرید انواع انجیر استان فارس :

قیمت روز خرید انواع انجیر استان فارس سال ۹۹ با توجه به میزان تولید محصول و عرضه  و تقاضا در بازار متغیر است . قیمت روز خرید انواع انجیر استان فارس سال ۹۹ در تناژ بالا در گرید های A, 2A ,3A  درجه یک با کیفیت عالی و با قیمت مناسب و رقابتی در بازرگانی سان رایز .

انجیرهای خشک تازه چیده شده به صورت طبیعی خشک میشوند زیرا زمان چیدن مقداری نم و رطوبت دارند بنابراین آنها را زیر نور مستقیم آفتاب قرار میدهند تا بطور کامل خشک شوند و به وسیله دستگاه و مصنوعی خشک نمی شوند. این روش خشک سازی انجیر در افزایش کالری محصول موثر است .

قیمت روز خرید انواع انجیر استان فارس

خواص انواع انجیر خشک :

سرشار از آهن و کلسیم ، کاهش دهنده کلسترول ، جلوگیری از بیماری های قلبی و عروقی ، جلوگیری از سفید شدن زود رس مو ، روشن کننده پوست و لایه بردار طبیعی پوست و نرم کننده مو ، جلوگیری از دفع کلسیم از راه ادرار  و …

صادرات انجیر خشک :

بیشترین میزان انجیر خشک صادراتی ایران در غالب کیفیت A و AA به دیگر کشورها صادر می شود .-

عمده انجیر خشک تولید شده در ایران مربوط به استان فارس و شهرستان های شیراز ،استهبانات ، نی ریز و جهرم می باشد که البته انجیر خشک استهبانات از کیفیت و مرغوبیت خاصی برخوردار است و به همین دلیل  شهرت زیادی در بین تجار و بازرگانان و همچنین در دنیا دارد . بیشتر تولیدات این مناطق به خارج از کشور صادر می گردد . و از جمله مقاصد اصلی آن کشورهای آسیای شرقی می باشد .و قیمت روز خرید انواع انجیر استان فارس در سال ۹۹ بدون واسطه را از کارشناسان فروش ما در بازرگانی سان رایز  مطلع شوید .

از آنجا که فصل برداشت انجیر در استهبان از اواخر مرداد هر سال است و تا نیمه اول مهر ادامه دارد از میوه خشک انجیر برای مصرف در روزهای فصل سال استفاده می شود و خوردن انجیر در شبهای زمستان و روزهای آن جزء رسوم دیرینه مردم کشور مت محسوب می شود .

از انجیر خشک در آجیل شیرین شب یلدا استفاده می شود و خواص آن در تقویت سیستم ایمنی بدن نقش اساسی دارد.

خوشبختانه مساحت باغ های انجیر شهرستان استهبان بیش از ۲۴ هزار هکتار است و محصولات آن افزون بر مصرف داخل کشور امکان صادرات به خارج از کشور نیز دارد.

قیمت روز خرید انواع انجیر استان فارس

قیمت انواع انجیر خشک صادراتی :

قیمت انجیر خشک صادراتی ایران بر اساس تولید و عرضه و تقاضا در بازار تعیین می گردد.  قیمت روز خرید انواع انجیر استان فارس سال ۹۹ را  در بازرگانی سان رایز  جستجو کنید .

از آنجا که تجار همیشه بدنبال کیفیت مناسب انجیر خشک و البته قیمت گذاری مناسب آن هستند. ما در مجموعه بازرگانی سان رایز نازلترین و به صرفه ترین قیمت انجیر خشک صادراتی را به آنها ارائه می نماییم.

بازرگانی سان رایز برای مشتریان ، تاجران و خریداران عمده امکان خرید انجیر خشک تازه چیده شده و مرغوب استهبان فارس، خوش رنگ و آجیلی، پاک و سورت شده، خرید انجیر خشک به صورت عمده و جزیی را فراهم نموده است شما خریدار

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com
آراد برندینگ