خانه / انجیر خشک / قیمت روز انجیر صادراتی استهبان در بازار شیراز

قیمت روز انجیر صادراتی استهبان در بازار شیراز

قیمت روز انجیر صادراتی استهبان در بازار شیراز :

انجیر خشک ایرانی با کیفیت صادراتی یکی از اقلام خشکباری مطرح و برجسته در حوزه تجارت بین الملل مواد غذایی می باشد و از تقاضای بسیاری برخوردار است. قیمت انواع انجیر خشک صادراتی استهبان در بازار شیراز سال ۹۹ با توجه به میزان تولید محصول و عرضه  و تقاضا در بازار متغیر است .

قیمت روز انجیر صادراتی استهبان در بازار شیراز  و ایران سال ۹۹ در تناژ بالا در گرید های A, 2A ,3A  درجه یک با کیفیت عالی و با قیمت مناسب و رقابتی در بازرگانی سان رایز  اعلام می شود .

قیمت روز انجیر صادراتی استهبان در بازار شیراز

کشور ایران یکی از بزرگترین کشورهای تولید کننده و صادرکننده پسته، انجیر خشک، خرما ،کشمش  و دیگر محصولات خشکباری و گیاهی در جهان است و با استفاده از توان تولیدی خود توانسته است در زمینه ی صادرات خشکبار و گیاهان داروئی  به کشورهای اروپائی مانند صادرات پسته و صادرات خرما، رقیبی بزرگ برای سایر کشورهای تولید کننده است.

خواص انواع انجیر خشک :

سرشار از آهن و کلسیم ، کاهش دهنده کلسترول ، جلوگیری از بیماری های قلبی و عروقی ، جلوگیری از سفید شدن زود رس مو ، روشن کننده پوست و لایه بردار طبیعی پوست و نرم کننده مو ، جلوگیری از دفع کلسیم از راه ادرار  و …

صادرات انجیر خشک :

بیشترین میزان انجیر خشک صادراتی استهبان در غالب کیفیت A و AA به دیگر کشورهای خریدار بویژه کشورهای اروپائی  صادر می شود .-

عمده انجیر خشک ایرانی مربوط به استان فارس و شهرستان های شیراز ،استهبانات ، نی ریز و جهرم می باشد که البته انجیر خشک استهبان از کیفیت و مرغوبیت خاصی برخوردار است و به همین دلیل  شهرت زیادی در بین تجار و بازرگانان و همچنین در دنیا دارد .

قیمت روز انجیر صادراتی استهبان در بازار شیراز

بیشتر تولیدات این مناطق به خارج از کشور صادر می گردد . و از جمله مقاصد اصلی آن کشورهای آسیای شرقی می باشد .و قیمت انجیر خشک صادراتی استهبان در بازار شیراز در سال ۹۹ بدون واسطه را از کارشناسان فروش ما در بازرگانی سان رایز  مطلع شوید .

قیمت انواع انجیر خشک صادراتی :

قیمت انجیر خشک صادراتی استهبان شیراز بر اساس تولید و عرضه و تقاضا در بازار تعیین می گردد.  قیمت انجیر خشک صادراتی استهبان در بازار شیراز سال ۹۹ را  در بازرگانی سان رایز  جستجو کنید .

از آنجا که تجار همیشه بدنبال کیفیت مناسب انجیر خشک و البته قیمت گذاری مناسب آن هستند. ما با ارائه قیمت منصفانه و قیمت روز انجیر خشک با کیفیت صادراتی استهبان در کنار مشتریان خود هستیم.

 

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com
آراد برندینگ