خانه / کتیرا / قیمت خرید و فروش کتیرا صدفی در بازار ایران

قیمت خرید و فروش کتیرا صدفی در بازار ایران

قیمت خرید و فروش کتیرا صدفی در بازار ایران

قیمت خرید و فروش کتیرا صدفی در بازار ایران توسط شرکتهای مختلفی اعلام و غالبا بر اساس میزان تولید سالیانه کتیرا و مقدار تقاضا در بازار متناوب می باشد .

قیمت خرید و فروش کتیرا صدفی در بازار ایران

قیمت خرید و فروش کتیرا صدفی در بازار ایران و در بازرگانی سان رایز چند است ؟

تولید کتیرا صدفی که یکی از بهترین کتیراهای استحصال شده از مراتع شهرها و روستاهای کشورمان می باشد ، دارای محدودیت برداشت و تولید است و با توجه به میزان واسکوزیته و مقدار صمغیت آن تعیین ارزش می شود و از جمله گیاهان بومی ایران است که دارای مشتریان و طرفداران بسیار زیادی است .

نوع صدفی کتیرا که حقیقتا روش بهره برداری آن چندان ساده نیست و نیز با توجه به این موضوع که میزان برداشت این نوع کتیرا محدود می باشد  نرخ و قیمت خرید این نوع کتیرا ( کتیرا صدفی) به مراتب بیش تر از گونه های دیگر کتیرا تعیین می شود .

قیمت خرید و فروش کتیرا صدفی در بازار ایران

بازرگانی سان رایز، با تجربه طولانی سالهاست که درزمینه خرید و فروش کتیرا صدفی بصورت آنلاین . اینترنتی و سایر کتیراهای دیگر فعال است، که با فرآوری و عرضه این گیاه در داخل و خارج از کشور، قیمت انواع کتیرا را بویژه قیمت کتیرا صدفی در بازار را با پائین ترین قیمت اما با مطلوب ترین کیفیت قابل ارائه ، در اختیار خریداران کتیرا و مشتریان قرار می دهد .

با توجه به نوع گون های موجود در مراتع ایران بطور کلی محصول و صمغ کتیرا ، دارای ۳ نوع قهوه ای رنگ ، زرد رنگ و سفید رنگ می باشد که این موضوع  علاوه بر فاکتورهای شمرده شده در بالا ، خود یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت خرید کتیرا می باشد  .

قیمت خرید و فروش کتیرا صدفی در بازار ایران و شرکت سان رایز :

همانگونه که ذکر گردید فاکتورهایی مانند رنگ کتیرا و نوع کتیرا ، نقش زیادی در تعیین قیمت خرید کتیرا ایفا می کنند . ما در بازرگانی سان رایز، متعهدیم که با توجه به نوع نیاز و انتخاب شما، به صورت آنلاین و اینترنتی، انواع کتیرا را با مناسب ترین قیمت خرید کتیرا ، خدمت شما مخاطبان و مشتریان عزیز عرضه نماییم ..

سان رایز در جهت کمک به رشد اقتصادی فعالین تولید و برداشت این محصول ، امکان خرید آنلاین انواع کتیرا و دیگر گیاهان داروئی را با به صرفه ترین قیمت هر کیلو کتیرا صدفی در بازار، بر بستر اینترنت برایتان فراهم می آورد .

قیمت خرید و فروش کتیرا صدفی در بازار ایران

جهت خرید کتیرا صدفی و محصول مد نظر خود توصیه می شود هم اکنون با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

ما زمینه خریدی آسان و مطمئن را بدون آنکه نیاز به حضور فیزیکی شما در این شرکت وجود داشته باشد برایتان فراهم نموده ایم .

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید و فروش کتیرا در بازار اصفهان

قیمت خرید و فروش کتیرا بصورت عمده و مستقیم . تولید و فرآوری کتیرا غالبا …

آراد برندینگ