خانه / کتیرا / قیمت خرید و فروش انواع کتیرا در بازار اصفهان

قیمت خرید و فروش انواع کتیرا در بازار اصفهان

قیمت  خرید و فروش انواع کتیرا در بازار اصفهان

قیمت خرید و فروش انواع کتیرا در بازار اصفهان با قیمت  عمده و به روز توسط شرکت بازرگانی سان رایز به شکل عمده و تخصصی صورت می گیرد . از آنجا که خوشبختانه کتیرا به عنوان ، یکی از نام آشنا ترین گیاهان دارویی، بهداشتی، آرایشی، خوراکی و … در کشور ما، کاملا شناخته شده است.

قیمت خرید و فروش انواع کتیرا در بازار اصفهان

 

بیشترین برداشت این محصول که حاصل فرآوری صمغ چند نوع گیاه گَوَن کمیاب است  در شهر اصفهان و روستاهای اطراف آن برداشت می شود به همین دلیل قیمت و میزان خرید و فروش انواع کتیرا در بازار اصفهان  از رونق و رشد خوبی برخوردار بوده است .

خوشبختانه گیاه گون تنها در تعداد محدودی از کشورهای جهان می روید و چه بسا تعدادشان حتی به تعداد انگشت های یک دست هم نمی رسد . گیاه گون یکی از پرکاربردترین و متنوع ترین گیاهان وحشی ایران است. انواع کتیرا ؛ نیز مانند کشورهای دارای انواع کتیرا بسیار محدود است و هر یک از این گونه ها در قالب موارد خاصی به کار، برده می شود.

 

شرکت تجاری صادراتی سان رایز، از جمله شرکت های بسیار نادر و معتبری است که با فراهم آوردن انواع کتیرا وقیمت  خرید و فروش انواع کتیرا در بازار اصفهان و سایر بازارهای داخلی و خارجی توانسته طی سالیان اخیر، با صادر نمودن انواع کتیرا به دیگر کشورها و همچنین سرازیر نمودن با کیفیت ترین نمونه های این گیاه در بازار اصفهان و بازار تهران ( که تقریبا بازار اصلی خرید و فروش کتیرا در ایران است ) و دیگر استان ها این محصول را به هموطنان عزیزمان و اهالی دیگر کشورها آشنا کند.

 

قیمت خرید و فروش انواع کتیرا در بازار اصفهان

 

انواع کتیرا ی ایرانی :

قیمت خرید و فروش انواع کتیرا در بازار اصفهان از تنوع بالایی برخوردار است بدین جهت می توان گفت که به طور کلی انواع کتیرا ی ایرانی به چند نوع تقسیم می شود که هر یک از آنها با توجه به نیاز مشتریان، در موارد گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد. اما اگر بخواهیم به صورت مختصر به انواع کتیرا نگاهی داشته باشیم، می توانیم بگوییم که موارد زیر مهم ترین انواع آن هستند :

  1. کتیرا خرمنی
  2. کتیرا مفتولی
  3. کتیرا گل زرد
  4. کتیرا نواری یا روبان مانند
  5. کتیرا برگه ای یا ورقی

قیمت خرید و فروش انواع کتیرا در بازار اصفهان

این تفاوت در نوع و قیمت کتیرا بدلیل تفاوت در ترکیبات آنها است . به طور کلی کتیرا، شامل ۱۱ الی ۱۷ درصد آب، ۵ تا ۶ درصد ماده های معدنی، و بین ۴ تا ۶ درصد مواد نشاسته ای است . با توجه به تفاوت این مقادیر، در انواع کتیرا ، کاربرد آنها نیز با یکدیگر متفاوت است و به نام هایی که گفته شد نامیده می شوند .

به طور مثال هرچه میزان نشاسته کتیرا بالاتر باشد، حالت ژلاتینی آن هم افزایش می یابد، و در بیشتر موارد کتیراهای دارای نشاسته ی بالاتر در لوازم آرایشی و همچنین داروها مورد استفاده قرار می گیرند. بهتر است بگوئیم که میزان ژله ای بودن کتیرا نسبت مستقیمی  با مقدار واسکوزیته آن دارد .

این تفاوتها سرچشمه اصلی تعیین قیمت  خرید و فروش انواع کتیرا در بازار اصفهان می باشد.

 

 

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید و فروش کتیرا در بازار اصفهان

قیمت خرید و فروش کتیرا بصورت عمده و مستقیم . تولید و فرآوری کتیرا غالبا …

آراد برندینگ