خانه / کتیرا / قیمت تجاری انواع کتیرا در بازار

قیمت تجاری انواع کتیرا در بازار

 قیمت تجاری انواع کتیرا در بازار

اعلام قیمت تجاری انواع کتیرا در بازار در فضای مجازی رایج شده است و فروش این قسم از محصولات بویژه فروش گیاهان داروئی در بازار و فضای مجازی از بازار پر رونقی برخوردار است . خوشبختانه این کسب و کار توانسته است بلحاظ رشد اقتصادی و رونق اقتصادی جایگاه ویژه خود را بدست اورد و بالطبع ماحصل رونق این کسب و کار ، توسعه تولیدات کشاورزی داخلی نیز بوده است .

 

 

قیمت تجاری انواع کتیرا در بازار ایران و بازار های خارجی  تابع شرایط و ضوابط خاصی است هرچند که فروش کتیرا در بازارهای بازار در سالهای اخیر رونق خاصی را تجربه نکرده است اما می توان با معرفی خواص گیاهان داروئی مختلف و ایجاد بازار مناسب از پتانسیل تولیدات این گیاه در حوزه گیاهان داروئی بیشتر بهره برد .

بازرگانی سان رایز تلاش دارد با اعلام قیمت تجاری انواع کتیرا در بازار سهم کوچکی در رونق اقتصادی و رشد اقتصادی کشاورزان و روستائیان داشته باشد .

کتیرا دارای انواع و اقسام گوناگونی است و مهمترین و رایج ترین دسته بندی آن به نوع خوراکی کتیرا و نوع صنعتی کتیرا صورت می گیرد.

بهتر آن است برای ایجاد بازار یک محصول از معرفی مزایا و کاربردهای آن و خواص آن محصول بیشتر بگوئیم بویژه اگر که محصول از خانواده گیاهان دارویی باشد . بد نیست اندکی در این مقاله با خواص کتیرا آشنا شوید .

+

 

انواع کتیرا خوراکی :

  • کتیرا پنبه ای ( یا کتیرا سفید )

  • کتیرا مفتولی

  • کتیرا خرمنی شیرین

  • کتیرا سرگل زرد

انواع کتیرا صنعتی :  

  • کتیرا خرمتی تلخ

  • کتیرا غوره

  • کتیرا گون زرد یا تلخه کتیرا

البته شایان ذکر است این دسته بندی ها و نامگذاری ها در هر شهر و منطقه و استانی متفاوت است و این تفاوت ناشی از تفاوت گویشها و اقلیم فرهنگی هر منطقه می باشد.

 قیمت تجاری انواع کتیرا در بازار

 

 

قیمت تجاری انواع کتیرا در بازار و سایر بازارهای مصرف کننده و خریدار بازار بر اساس همین تفاوت ها شکل می گیرد و مبنای خاص دیگری ندارد .

اطلاعات بیشتر در مورد این محصول را در سایت www.iranherbsupplier.com   مطالعه نمائید .

مجموعه سان رایز در نظر دارد با هر چه آسان کردن ارتباط مستمر فی مابین منابع تولید محصولات گیاهان داروئی و بازارهای هدف امر فروش گیاهان داروئی را برای کشاورزان و زحمت کشان فراهم سازد . در این بین معرفی محصول گیاهی صمغ گیاه گون که بنام کتیرا شهره خاصی دارد می تواند در ایجاد بازار قیمت تجاری انواع کتیرا در بازار تاثیرگذار باشد .

جهت اطلاع از قیمت قیمت تجاری انواع کتیرا در بازار و سایر بازاهای خریدار کتیرا می توانید ضمن تماس با مشاورین ما نیز،  از طریق فضای مجازی معرفی شده در وب سایت ما  با مشاورین آگاه و خبره ما در تماس باشید .

 

 

 

 

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید و فروش کتیرا در بازار اصفهان

قیمت خرید و فروش کتیرا بصورت عمده و مستقیم . تولید و فرآوری کتیرا غالبا …

آراد برندینگ