قیمت تجاری انواع کتیرا در بازار

 قیمت تجاری انواع کتیرا در بازار

اعلام قیمت تجاری انواع کتیرا در بازار در فضای مجازی رایج شده است و فروش این قسم از محصولات بویژه فروش گیاهان داروئی در بازار و فضای مجازی از بازار پر رونقی برخوردار است . خوشبختانه این کسب و کار توانسته است بلحاظ رشد اقتصادی و رونق اقتصادی جایگاه ویژه خود را بدست اورد و بالطبع ماحصل رونق این کسب و کار ، توسعه تولیدات کشاورزی داخلی نیز بوده است .

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 

قیمت تجاری انواع کتیرا در بازار ایران و بازار های خارجی  تابع شرایط و ضوابط خاصی است هرچند که فروش کتیرا در بازارهای بازار در سالهای اخیر رونق خاصی را تجربه نکرده است اما می توان با معرفی خواص گیاهان داروئی مختلف و ایجاد بازار مناسب از پتانسیل تولیدات این گیاه در حوزه گیاهان داروئی بیشتر بهره برد .

بازرگانی سان رایز تلاش دارد با اعلام قیمت تجاری انواع کتیرا در بازار سهم کوچکی در رونق اقتصادی و رشد اقتصادی کشاورزان و روستائیان داشته باشد .

کتیرا دارای انواع و اقسام گوناگونی است و مهمترین و رایج ترین دسته بندی آن به نوع خوراکی کتیرا و نوع صنعتی کتیرا صورت می گیرد.

بهتر آن است برای ایجاد بازار یک محصول از معرفی مزایا و کاربردهای آن و خواص آن محصول بیشتر بگوئیم بویژه اگر که محصول از خانواده گیاهان دارویی باشد . بد نیست اندکی در این مقاله با خواص کتیرا آشنا شوید .

+

 

انواع کتیرا خوراکی :

  • کتیرا پنبه ای ( یا کتیرا سفید )
  • کتیرا مفتولی
  • کتیرا خرمنی شیرین
  • کتیرا سرگل زرد

انواع کتیرا صنعتی :

  • کتیرا خرمتی تلخ
  • کتیرا غوره
  • کتیرا گون زرد یا تلخه کتیرا
  • بیشتر بخوانید: گیاهان دارویی

البته شایان ذکر است این دسته بندی ها و نامگذاری ها در هر شهر و منطقه و استانی متفاوت است و این تفاوت ناشی از تفاوت گویشها و اقلیم فرهنگی هر منطقه می باشد.

 قیمت تجاری انواع کتیرا در بازار

 

 

قیمت تجاری انواع کتیرا در بازار و سایر بازارهای مصرف کننده و خریدار بازار بر اساس همین تفاوت ها شکل می گیرد و مبنای خاص دیگری ندارد .

مجموعه سان رایز در نظر دارد با هر چه آسان کردن ارتباط مستمر فی مابین منابع تولید محصولات گیاهان داروئی و بازارهای هدف امر فروش گیاهان داروئی را برای کشاورزان و زحمت کشان فراهم سازد . در این بین معرفی محصول گیاهی صمغ گیاه گون که بنام کتیرا شهره خاصی دارد می تواند در ایجاد بازار قیمت تجاری انواع کتیرا در بازار تاثیرگذار باشد .

جهت اطلاع از قیمت قیمت تجاری انواع کتیرا در بازار و سایر بازاهای خریدار کتیرا می توانید ضمن تماس با مشاورین ما نیز،  از طریق فضای مجازی معرفی شده در وب سایت ما  با مشاورین آگاه و خبره ما در تماس باشید .

 

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما