قیمت انزروت در سال 99

قیمت انزروت در سال 99

خرید و فروش صمغ انزروت در بازار در اینترنت و اعلام قیمت انزروت در سال 99 را می توان از طریق شرکتهای فعال در حوزه گیاهان داروئی بدست آورد .

قیمت انزروت در سال 99 در بازار داخلی و بازار صادراتی بنا به فاکتورهای متعدد چون سالهای گذشته دارای نوسان و تغییر زیادی خواهد بود . این عوامل می تواند همچون میزان برداشت ، میزان تقاضای بازار داخلی و میزان صادرات این محصول باشد . البته قیمت انزروت در فصل برداشت مناسب تر و با صرفه تر است . هر ساله در فصل تابستان و اواخر تیرماه که شروع برداشت محصول انزروت است قیمت ها نسبت به ماههای پایانی سال و ماههای نزدیک به برداشت که معمولا روزهای آخر فصل نامیده می شود قیمت انزروت کاهش بیشتری را تجربه می کند.

بیشتر بخوانید: کتیرا خوراکی

 قیمت انزروت در سال 99 مقاله بنیاد محتوا است

گیاه شناسی انزروت :

از جمله تجارت های پرثمر و دارای ارزش اقتصادی می توان گیاهان داروئی را نام برد .

گیاهان دارویی: گیاهانی هستند که یک یا برخی از اندام‌های آن‌ها حاوی ماده ی موثره است.
در ایران بیش از ۸۰۰۰ گونه گیاه شناسایی شده نزدیک به ۲۳۰۰ گونه از گونه‌های گیاهی ایران در ردیف گیاهان دارویی و معطر قرار دارند.
از این تعداد گونه گیاهی، ۴۵۰ گونه جزو گیاهان دارویی به‌شمار می‌آیند و تعدادی از آن‌ها در عطاری‌ها به فروش می‌رسند.

یکی از گونه های گیاهی با ارزش داروئی صمغ انزروت می باشد . انزروت نوعی صمغ می باشد. انزروت صمغ درختی شبیه به درخت مورد است. این درخت دارای خارهای زیاد است و ارتفاع آن به دو متر می رسد. صمغی که از این درخت به دست می آید به رنگ سرخ، سفید و زرد و طعم آن تلخ و شیرین است. نام های دیگر آن: عنزروت، کحل فارسی، کحل کرمانی، کنجده، کنجیده، کنجده سرخ، کدرو، کحل، کنچه، گنجنه، گنجینه، کحل فارسی، گالبانوم، گالبانه، اکروهک، زنجروا، صرفولا، کنجده سفید یا زرد روشن می باشد.

سایر خواص انزروت را می توان اینچنین نام برد :

خارج کننده کرم معده و چاق کننده، دفع کننده بلغم های غلیظ مفصلی و برطرف کننده یبوست، بازکننده گرفتگی عروق کرونر و مسکن دردهای عمومی بدن می باشد. در ضمن برای دمل و جوش، روماتیسم، درد مفاصل و لگن خاصره، انزال زودرس، درد گودی کمر و عصب سیاتیک نیز مفید است.

 قیمت انزروت در سال 99 مقاله بنیاد محتوا است

با توجه به خواص بر شمرده شده صمغ انزروت و اهمیت داروئی آن در برخی از کشورها که به درمان طب سنتی گرایش دارند ،در این کشورها صمغ انزروت از قیمت بالایی برخوردار است و در نتیجه قیمت صادرات صمغ انزروت به این کشورها دارای سود اقتصادی بالائی می باشد.

جهت اطلاع از قیمت انزروت در سال 99 در بازار داخلی و قیمت صادراتی با کارشناس فروش ما در بازرگانی سان رایز آقای مهدی صدیقی یوسف در تماس باشید .

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.