قیمت انجیرخشک صدیک استهبان در بازار سال 99

قیمت انجیرخشک صدیک استهبان در بازار سال 99

در بین انواع مختلف انجیر ، انجیر صدیک از مشتری خاص خود برخوردار است از این رو قیمت انجیر خشک صدیک استهبان البته با ترکیب انجیر های دهان باز در بازار سال 99 از دیگر انواع انجیر دهن بسته بیشتر است.

دسترسی به قیمت روز انجیر سفید خشک در اینترنت از طریق ارتباط با فروشندگان اینترنتی انجیر امکان پذیر می باشد . هرچند که تعیین قیمت انجیر صدیک خشک استهبان در بازار کار ساده ای نیست و  قیمت انجیر در فضای اینترنت دارای ابهام می باشد.

قیمت انجیرخشک صدیک استهبان در بازار سال 99

ترکیب و بافت شیرین و منحصر به فرد موجود در انجیر خشک در خشکبار، این میوه را به یک انتخاب دلچسب برای داشتن یک میان وعده خوشمزه و سالم تبدیل کرده است.

 

گیاه شناسی انجیر :

درخت انجیر دارای برگ‌های پهن و پنجه‌ای با ظاهر ناصاف و خشن و منقسم به ۳ تا ۵ تقسیم عمیق می‌باشد. قسمتی که به عنوان میوه انجیر شناخته شده و مورد تغذیه قرار می‌گیرد، در حقیقت میوه نبوده بلکه زائده گلابی شکلی است که گل‌های انجیر به تعداد زیاد در داخل آن قرار گرفته و مواد قندی در این زائده جمع می‌شود.

از نظر تقسیم‌بندی، درخت انجیر دو دسته غیر خوراکی و خوارکی را شامل می‌شود. نوع غیر خوراکی در واقع درخت نر بوده که به‌نام «بر» معروف است و زمستانه، بهاره و تابستانه دارد و از نوع بهاره آن برای گرده افشانی یا به‌اصطلاح «بردهی» انجیر خوراکی استفاده می‌شود.

بازرگانی سان رایز با ارائه قیمت روز انجیر صدیک استهبان در بازار و در سال 99 و فروش انجیر صدیک با کیفیت، می تواند مشتریان خود را در خرید انجیر با قیمت مناسب یاری کند .

 

زمان انجیر دهی و برداشت :

ثمردهی درخت انجیر به شدت به شرایط آب و هوا و خاکی وابسته است. اولین میوه‌های این درخت معمولا در سال دوم یا سوم پس از کاشت نمایان می‌شود و شروع باردهی مناسب درخت نیز در ۵ تا ۱۰ سالگی خواهد بود. محصول سالیانه هر هکتار انجیرکاری در باغ‌های خوب و در زمانی که درخت‌های آن در حداکثر باردهی هستند حدود ۴ تا ۵ تن محصول خشک می‌باشد.

با توجه به کیفیت بالا و خواص بی نظیر این میوه خشک که به صورت تازه و خشک مصرف می شود در هر دو حال سرشار از فیبر، ویتامین و آنتی‌اکسیدان‌ها  است. انجیر خشک یک منبع تغذیه ای مهم شناخته شده است چرا که به طور طبیعی مقدار زیادی از ویتامین C، ویتامین K، پتاسیم، فسفر، منیزیم، کلسیم و فیبر را به خود اختصاص می دهد.

قیمت انجیرخشک صدیک استهبان در بازار سال 99

این خواص کم نظیر باعث شده است که انجیر خشک تواضع در بازار خشکبار از خریداران بسیاری در داخل کشور و خارج از کشور داشته باشد . از این رو همچون سالهای گذشته قیمت انجیر خشک استهبان بویژه از نوع صدیک آن در بازار ایران و تهران در سال 99 می تواند از افزایش برخوردار باشد .

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.