فشارسنج جیوه ای ژاپنی موجب مرگ کودک 7ساله شد

دستگاه الکترونیکی اندازه‌گیری فشار خون از جهاتی شبیه به دستگاه دستی عمل می‌کند: یک کاف وجود دارد که تا زمانی که جریان خون شریان بازویی قطع شود باد می‌شود.

چیزی که تغییر می کند نحوه باد کردن و تخلیه آن و همچنین نحوه خواندن نتایج است. کاف فشارسنج جیوه ای ژاپنی تا پایان اندازه گیری باد شده باقی می ماند و پس از نمایش نتیجه روی نمایشگر کاملاً خالی می شود.

در اینجا سه ​​مقدار به طور همزمان نمایش داده می شود: حداکثر فشار حداقل فشار و ضربان قلب. این داده ها توسط یک سنسور در داخل کاف شناسایی می شوند که تغییرات فشار شریان بازویی را شناسایی می کند.

فشارسنج دیجیتال مطمئناً برای اندازه گیری فشار توسط افراد بی تجربه راحت تر است.

فونندوسکوپ نباید استفاده شود دریچه ای برای تخلیه وجود ندارد فقط کافی است کاف را به درستی روی بازو قرار دهید و منتظر بمانید تا اندازه گیری انجام شود.

از طرف دیگر، هزینه کمی بالاتر از فشارسنج دستی دارد، اما کاملاً با قابلیت اطمینان اندازه گیری ها و سهولت استفاده قابل توجیه است.

اندازه گیری فشار خون یک کار ساده است که بسیاری از افراد هر روز انجام می دهند.

اگر تا به حال از فشارسنج برای مصارف خانگی استفاده نکرده اید بدانید که ترفندهای بسیار کمی کافی است.

با رعایت توصیه های ما، اندازه گیری فشار خون در خانه آسان و طبیعی می شود.

در این مقاله، بیایید با هم دریابیم که چرا نظارت بر این پارامتر بسیار مهم است، به این ترتیب شما قادر خواهید بود فشار خون را با آگاهی و آرامش کامل اندازه گیری کنید.

فشار خون یکی از پارامترهای اصلی حیاتی است که وضعیت سلامت فرد را نشان می دهد. هنگامی که این مقدار بررسی می شود، آنچه اندازه گیری می شود فشاری است که خون در طول گردش خون روی شریان ها وارد می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.