فروش عمده گیاهان داروئی

فروش عمده گیاهان داروئی

با توسعه و پیشرفت علم در حوزه طب سنتی و مدرن و آشکار شدن خواص بیشتر گیاهان داروئی نگاه و نگرش شرکتهای تولید دارو و صنایع غذایی به این محصولات تغییر کرد و از آنجا که پایه اغلب داروها چه در طب نوین و چه در طب سنتی ، گیاهی است از این گیاهان بعنوان  مواد موثره در تولید دارو بیشتر استفاده می شود.

گیاهان دارویی گیاهانی هستند که یک یا برخی از اندام‌ های آن ها حاوی ماده ی موثره‌ است. این ماده که کمتر از یک درصد وزن خشک گیاه را تشکیل می ‌دهد، دارای خواص دارویی موثر بر موجودات زنده ‌است. همچنین کاشت، داشت و برداشت این گیاهان به منظور استفاده از ماده ی موثره ی آن ها انجام می ‌گیرد.

بازرگانی سان رایز با تجربه چند ساله خود در تامین انواع گیاهان داروئی در امر صادرات و فروش عمده گیاهان داروئی فعالیت داشته و جهت تامین محصولات گیاهی با کیفیت و در راستای بدست آوردن رضایت مشتریان خود اقدام می نماید .

فروش عمده گیاهان داروئی

از آنجا که از گیاهان دارویی می توان افزون بر اهداف دارویی برای بهبود عطر و طعم غذاهای مختلف نیز استفاده کرد، بدون این که بر کالری های غذا افزوده شود. به طور همزمان، گیاهان دارویی فواید سلامت بسیاری نیز ارائه می کنند. در حقیقت، داروهای گیاهی هزاران سال است که برای درمان بیماری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. توانایی های بهبودی و ترمیمی انواع مختلف گیاهان دارویی بسیار چشمگیر و شناخته شده هستند.

جهت خرید و فروش عمده گیاهان داروئی می توانید با مشاور و مدیر فروش مجموعه ما آقای مهدی صدیقی یوسف در تماس باشید .

نام چند نمونه از گیاهان دارویی:

  1. ریحان بنفش
  2.  سبزی رزماری
  3. ارگانو
  4. سیج (مریم گلی)
  5. زنجبیل
  6. نعناع کوهی
  7. سیر
  8. و…

گیاهان دارویی ضد ویروس

اُرگانو

ارگانو که به نام پونه کوهی نیز شناخته می‌شود گیاهی محبوب در خانواده نعناعیان و به واسطه خواص دارویی خود شناخته شده است. ترکیبات گیاهی موجود در ارگانو، از جمله کارواکرول (Carvacrol) ویژگی‌های ضد ویروسی را ارائه می‌کنند.

فروش عمده گیاهان داروئی

مریم گلی

مریم گلی یکی از اعضای خانواده نعناعیان و یک گیاه دارویی معطر است که از گذشته‌های دور در پزشکی سنتی برای درمان عفونت‌های ویروسی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فروش عمده گیاهان داروئی

خواص ضد ویروسی مریم گلی بیشتر با ترکیباتی به نام سافی‌سینولید (Safficinolide) مرتبط است که در برگ‌ها و ساقه این گیاه وجود دارند.

ریحان

بسیاری از انواع ریحان، از جمله شیرین و مقدس، ممکن است با برخی عفونت‌های ویروسی مبارزه کنند. به عنوان مثال، یک مطالعه آزمایشگاهی نشان داد که عصاره ریحان شیرین حاوی ترکیباتی مانند اپی‌ژنین و اسید اورسولیک، می‌تواند آثاری قدرتمند در برابر ویروس‌های هرپس (تبخال)، هپاتیت B و انتروویروس داشته باشد.

همچنین، ریحان مقدس توانایی خود در افزایش ایمنی بدن را نشان داده که ممکن است به مبارزه با عفونت‌های ویروسی کمک کند.

فروش عمده گیاهان داروئی

سیر 

سیر یکی از درمان‌های طبیعی محبوب برای طیف گسترده‌ای از بیماری‌ها، از جمله عفونت‌های ویروسی است.
در یک مطالعه با حضور 23 بزرگسال مبتلا به زگیل ناشی از ویروس پاپیلومای انسانی (HPV)، دو بار در روز استفاده از عصاره سیر روی نواحی تحت تأثیر قرار گرفته به از بین بردن زگیل‌ها پس یک تا دو هفته کمک کرد.

فروش عمده گیاهان داروئی

تمرکز کشور در بحث تولید و صادرات گیاهان دارویی می‌تواند ارزش افزوده زیادی برای کشور ایجاد کرده و از طریق درآمد ارزی حاصل از آن وابستگی کشور به نفت را کاهش دهد.

کشور ایران با داشتن ۱۱ اقلیم از ۱۳ اقلیم جهان، یکی از بهترین خاستگاه‌ها برای رشد و تکثیر گیاهان دارویی است، ولی صرفاً درآمد ۴۴۰ میلیون دلاری یعنی ۰/۴ درصد (کمتر از یک درصد) از کل سهم تجارت جهانی در حوزه گیاهان دارویی مربوط به ایران است. در واقع، بسیاری از گیاهان دارویی تولیدی به‌صورت خام صادر می‌شود و تکنولوژی فرآوری آن‌ها در داخل کشور محدود هستند.

ما در صادرات و فروش گیاهان داروئی بصورت عمده اولویت را با تامین کیفیت در محصولات ، عرضه گیاهان داروئی سورت شده و بسته بندی مناسب و نهایتا فروش گیاهان داروئی با قیمت مناسب را در دستور کار خود قرار داده ایم .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.