خانه / انغوزه / صادرات و خرید و فروش شیره آنغوزه در بازارهای خارجی

صادرات و خرید و فروش شیره آنغوزه در بازارهای خارجی

صادرات و خرید و فروش شیره آنغوزه در بازارهای خارجی

صادرات و خرید و فروش شیره آنغوزه در بازارهای خارجی تنها راه بهره گیری از این گیاه بعنوان یک گیاه اقتصادی در بازار می باشد و تنها راه ایجاد درآمد از گیاه آنغوزه می باشد .

همه می دانیم که گیاهان داروئی خود رو و گیاهان مرتعی نعمتهای خدادادی هستند که با بهره برداری درست از آن می توان ضمن ایجاد اشتغال صحیح و پردرآمد از موهبتهایی که طبیعت به انسان هدیه داده است بیشترین بهره را برد .

صادرات و خرید و فروش شیره آنغوزه در بازارهای خارجی

این گیاهان غالبا بدلیل داشتن خواص دارویی بکر و اصطلاحا ارگانیک سرمایه عظیمی به شمار می آیند .

مزید بر این مزایا و ویژگیها معمولا در بهره برداری از محصولات گیاهی مرتعی و جنگلی برگشت سرمایه و بازدهی محصول از سال دوم امکان پذیر است و به همین دلیل در فروش گیاهان دارویی سود دهی بالا و مشارکت روستائیان وقوع پیدا می کند.

آنغوزه از آن جمله گیاهان مرتعی است که به دو صورت مرتعی خود رو و کشت شده مورد بهره برداری قرار می گیرد و ماده استحصال شده از آن که شهرتهای متفاوتی دارد به نامهای صمغ آنغوزه یا گیاه آنغوزه و یا شیره آنغوره در بازار شناخته می شود .

متاسفانه این محصول استحصال شده از این گیاه پر از خاصیت در بازار داخلی ایران مصرف زیادی ندارد و گاها در همین شهر وروستاهای اطراف و تعداد معدودی عطاری برای ورم معده، رفع انگل و سایر موارد به ندرت مورد استفاده قرار می گیرد.

بازرگانی سان رایز در جهت توسعه اقتصادی و معیشت روستائیان و کشاورزان زحمت کش کشورمان و در جهت هر چه بهتر شدن صادرات و خرید و فروش شیره آنغوزه در بازارهای خارجی با ارائه خدمات منظم فروش و معرفی این محصول در بازارهای مستعد تجارت شیره گیاه آنغوزه و همچنین معرفی خواص داروئی این گیاه می تواند در خدمت توسعه صادرات و تجارت گیاهان داروئی باشد .

صادرات و خرید و فروش شیره آنغوزه در بازارهای خارجی

از این رو برای هر چه آسان تر شدن و گر سود شدن تجارت گیاه آنغوزه بویژه بازارهای دارای استعداد صادرات و خرید و فروش شیره آنغوزه در بازارهای خارجی خرسندیم که در کنار هموطنان زحمت کش کشورمان باشیم .

جهت پی گیری و اطلاع از قیمت صادرات و خرید و فروش شیره آنغوزه در بازارهای خارجی می توانید با مشاورین ما و شماره های زیر در تماس باشید .

بازرگانی سان رایز با کارنامه ای درخشان در صادرات و خرید و فروش گیاهان داروئی بویژه شیره آنغوزه در بازارهای خارجی می تواند پل مطمئن و ارتباطی مستمر در جهت بهره برداری صحیح و بیشتر اقتصادی گیاه آنغوزه باشد.

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com
آراد برندینگ