سرامیک اسلب تبریز در تولید کناف سقفی

سرامیک اسلب تبریز در رنگ‌ها و طرح‌های متنوع و با سبکی متناسب با هر نوع دکوری عرضه می‌شوند. آنها همچنین فوق العاده بادوام و مستحکم هستند و به ویژه کاشی های کف مناسبی برای مناطق پر رفت و آمد هستند.

گزینه های اصلی شامل لعاب، با یک پوشش اضافی و چندین پخت، بیشتر از گزینه دیگر بدون لعاب است که معمولا فقط یک پخت دارد. استفاده از کاشی‌های سرامیکی به موقعیت و محیطی که در آن قرار خواهند گرفت بستگی دارد.

آنها در اندازه‌ها و شکل‌های مختلف بسیار متنوع هستند، بنابراین انتخاب نوع مناسب بستگی به سلیقه شخصی شما و نوع اتاقی که در آن کاشی می‌کنید دارد.

کاشی های بزرگ به عنوان کفپوش عالی عمل می کنند و کاشی های کوچکتر طرح های موزاییکی زیبایی را ایجاد می کنند.کاشی و سرامیک از مواد معدنی و رس های مختلفی مانند فلدسپات، زیرکون، بنتونیت، کائولن و خاک رس تولید می شود.

مواد اولیه تحت عملیات مکانیکی مختلفی مانند اختلاط، خشک کردن، و شکل دهی برای تولید بدنه کاشی و سرامیک قرار می گیرند. بدنه کاشی در دماهای بالا بیشتر گرم می شود تا تخلخل کاشی بهبود یابد.

بنابراین کاشی های سرامیکی ارتجاعی تولید می شود. کاشی و سرامیک یکی از اجزای کلیدی مورد استفاده در صنعت ساختمان برای ساخت کف داخلی و خارجی، مسیرهای پیاده روی، استخرها، دیوارها، پارتیشن ها و سقف ها می باشد.

کاشی های سرامیکی از دوام بالایی برخوردار هستند. آنها از سایش و لکه محافظت می کنند و نیاز به نگهداری کمتری دارند. علاوه بر این، این کاشی ها در طیف گسترده ای از اندازه ها و همچنین رنگ ها موجود هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.