روش تشخیص ملحفه‌ای مناسب که روی تشک تخت خواب کاملا مناسب قرار گیرد

ملحفه‌ای مناسب که روی تشک تخت خواب کاملاً محکم می‌ماند، بدون احتمال دسته‌شدن یا شل شدن، توصیه می‌شود. گاهی اوقات والدین به اشتباه فکر می‌کنند که پتو سربازی یا ملافه‌ها به جای اینکه برای پوشاندن نوزاد استفاده شوند، اگر صاف زیر کودک قرار گیرند، اشکالی ندارد. جدای از ملحفه، هنگام خواب نوزاد، بدون توجه به جایی که قرار داده شده است، هیچ ملافه ای نباید در گهواره باشد.

با کودک خود در رختخواب خود نخوابید

به اشتراک گذاشتن رختخواب و پتو گلبافت دو نفره، یا خوابیدن نوزاد در رختخواب شما با شما، می تواند احتمال آسیب دیدگی یا خفگی نوزاد را افزایش دهد. به عنوان یک جایگزین، اتاق مشترک را امتحان کنید.

خوابیدن در یک اتاق با کودک در حالی که کودک روی سطح دیگری مانند تخت یا تختخواب قرار می گیرد، به کاهش این خطرات کمک می کند و در عین حال به والدین اجازه می دهد تا نیازهای کودک خود را کنترل کنند. در واقع، اشتراک در اتاق برای 6 تا 12 ماه اول زندگی کودک توصیه می شود زیرا می تواند خطر SIDS را تا 50٪ کاهش دهد.

پتو

یکی از مناسب ترین پتو ها برای کودکان پتو بافتنی نوزاد می باشد که باعث خوابی ارام برای آنها می شود

یک برنامه منظم برای زمان خواب تنظیم کنید

خواب یک عامل حیاتی در رشد اولیه دوران کودکی است و ایجاد یک روال ثابت قبل از خواب 8 باعث ارتقای سلامت کلی خواب می شود. چه کتاب بخوانید، لالایی بخوانید، و پتو شب نما برای دوری ترس کودکان از تاریکی بگیرند باید یک نکته را فراموش نکنند که کودک خود در آغوش بگیرید یا او را حمام کنید.

رفتارهای ثابت قبل از خواب می تواند به ایجاد تفاوت بین شب و روز برای نوزادان کمک کند و آنها را آماده کند تا هر شب از خواب دور شوند، آموزش عادات خواب مناسب در اوایل زندگی و الگوسازی رفتارهای خواب سالم نیز در ایجاد ارتباط مثبت با این تجربه مهم است.

 • منابع:
  1. ?When Can Your Baby Sleep With a Blanket
 • تبلیغات: 
  1. گوشواره هایی که به گوش سوراخ شده نیاز ندارند
  2. رنگ لباس هایی که با پوشیدن آنها شما را لاغرتر می کند
  3. تغییرات رخ داده در محرک های چشایی توسط لیمو
  4. رایحه مو با استفاده از گلاب

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.