خانه / موسیر / خرید و فروش موسیر لبنباتی همدان در سال جدید

خرید و فروش موسیر لبنباتی همدان در سال جدید

خرید و فروش موسیر لبنباتی همدان در سال جدید

بازرگانی سان رایز خرید و فروش موسیر لبنباتی همدان در سال جدید   است این را ما نمی گوئیم . تجربه کاری ما در چند سال گذشته گواه بر صداقت ما در گفتار ماست . خوشحالیم که توانسته ایم با ایجاد بازار فروش موسیر در کشور گامی هر چند کوچک در توسعه و تجارت این محصول برداریم و در کنار کشاورزان هموطن خود سهمی در اقتصاد آنها داشته باشیم .

موسیر با توجه به تنوع کیفیت کاربردهای متفاوتی دارد و در صنایع غذایی مختلف جایگاه ویژه خود را دارند از جمله موسیر برای مصارف ترشیجات ، موسیر با کیفیت مطلوب لبنیات و موسیر با کیفیت صادرات.

خرید و فروش موسیر لبنباتی همدان در سال جدید

بد نیست در ابتدای همین نوشته کمی از موسیر بدانیم . شاید تعجب کنید که موسیر به عنوان یک میوه یا یک پیاز زیر زمینی مانند پیاز نرگس، پیاز لبو، و بسیاری از گل های دیگر که پیازشان خوراکی است . دارای چه استفاده ها و چه کاربردهایی است .  کاربردهای موسیربا توجه به تنوع آن در هر صنعتی متفاوت است ، این پیاز با توجه به تعدد آن در غالب کشورها بدلیل کارکردهای متنوعش پرطرفدار است . انواع و کاربرد موسیر در هر کشور و حتی در هر شهر و منطقه  بنا به ذائقه ی مردم آن کشور با یکدیگر تفاوت های زیادی دارد .

بازرگانی سان رایز با توجه به این تنوع توانسته است چون سالهای گذشته در زمینه خرید و فروش موسیر لبنباتی همدان در سال جدید  نیز فعال باشد . از این رو آشنایی با کاربرد موسیر و کاربرد آن در صنایع گوناگون از جمله مهمترین آنها یعنی صنایع غذایی می تواند ما را در امر تجارت و خرید و فروش موسیر در بازار ایران موفق گرداند.

مرکز خرید خرید و فروش موسیر لبنباتی همدان در سال جدید

شرکت بازرگانی سان رایز بر این تلاش است که خرید و فروش موسیر لبنباتی همدان در سال جدید  را همچون سالهای گذشته با بهترین کیفیت و پائین ترین قیمت به مصرف کنندگان بویژه لبنیاتی های فعال و محترم ارائه دهد . این مجموعه  با ارائه محصولات با کیفیت و منحصر به فرد و استراتژیک در امر تجارت گیاهان داروئی بویژه خرید و فروش موسیر لبنیانی  فعالیت مستمر دارد تا از این فرصت در رشد اقتصادی کشور در کنار هموطنان سهیم باشد .

نکته مهم و قابل توجه :

 اما به عنوان یک خطر و یک هشدار، بهتر است بدانید، که زیبایی گل این محصول، از آن یک محصول تزیینی به وجود آورده است که برخی از افراد، تنها با چیدن گل های آن در کشور و قاب گرفتن آن! آن را به عنوان شی ای زینتی به مردم کشور خودمان می فروشند و یا به صورت قاچاق آن را به دیگر کشور ها صادر می نمایند ، که این موضوع سبب شده است که نه تنها انواع و کاربرد موسیر و حتی برخی اقلام مهم موسیر ایرانی؛ مانند موسیر هریس ، انواع و کاربرد موسیر خود را از دست بدهند بلکه در آستانه ی انقراض قرار بگیرند .

با این همه بحث اصلی در مورد انواع و کاربرد موسیر در کشورهای متفاوت است و در ادمه به چند مورد مختصر در این باره اشاره می نماییم.

خرید و فروش موسیر لبنباتی همدان در سال جدید

کاربرد موسیر در کشورهای مختلف و معرفی شرکت بازرگانی سان رایز بعنوان مرکز خرید و فروش موسیر لبنباتی همدان در سال جدید ۹۹

در کشورهای غربی،برخی از اقلام کم کیفیت این میوه، آن هم به صورت کاشت گلخانه ای مورد استفاده واقع می گردد . در کشور ایتالیا به علت گوناگونی انواع و کاربرد موسیر که خواص بسیار زیادی دارد؛ آنها را در کنسرو های حدودا ۵ یورویی در روغن زیتون به فروش می رسانند و از آن به عنوان چاشنی پاستا یا بسیاری دیگر از مواد غذایی به کار می برند.

در کل اگر بخواهیم از خواص این گیاه در کشورهای متفاوت سخن بگوییم، نیاز به یک کتاب قطور داریم؛ اما هدف شرکت بازرگانی سان رایز، در تهیه مطلب مربوط به انواع و کاربرد موسیر در اقصی نقاط جهان، اهمیت آن در سطح بین المللی و متاسفانه غفلت برخی از سودجویان از این گیاه وحشی ایرانی است، که برخی از گونه های آن بر اثر عملکرد آنها، در آستانه ی انقراض قرار دارند .

بازرگانی سان رایز در نظر دارد تا با معرفی خود به تاجران و فعالان حوزه گیاهی از فعالیت خود بعنوان خرید و فروش موسیر لبنباتی همدان در سال جدید  نام برده و در این بین به کمک تجارت این محصول بیاید .

به امید خودکفایی از صنعت نفت و درآمدهای وابسته به آن

 

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com
آراد برندینگ