تمامی اطلاعات برای راحتی که یک پتوی نوزاد داشته باشد و آموزش آنها به سربازان جنگی

مهمتر از همه، پتو گلبافت دو نفره باید راحت باشد. پارچه باید نرم باشد و در هنگام شستشو نرم بماند، باید کودک را بدون گرم کردن بیش از حد گرم نگه دارد، و اندازه آن باید به اندازه ای باشد که کودک نوپا یا پیش دبستانی را بپوشاند اما نه آنقدر که آنها را غرق کند (به یاد داشته باشید، نوزادان نباید با آن بخوابند. پتو تا حداقل 1 سالگی).

این پتو بافتنی نوزاد خواهد بود که با آن می‌خوابند، ماشین را با خود می‌آورند، اصرار می‌کنند که در خانه‌های اقوام خود اقامت کنند و در خانه حمل کنند – پس باید دنج باشد.

سوالات متداول

چه زمانی کودک می تواند با پتو بخوابد؟

چگونه نوزاد را در پتو قنداق کنیم؟

پتو

بهترین راه های استفاده از پتوی کودک چیست؟

آیا پوشاندن نوزاد با پتو شب نما در صندلی ماشین بی خطر است؟

چرا به خانواده Verywell اعتماد کنیم؟

اشلی زیگلر یک نویسنده تمام وقت والدین و مادر یک کودک 2 ساله و یک کودک 4 ساله است. او تجربه شخصی در تحقیق و خرید انواع محصولات کودکان دارد و ملاحظات کلیدی که او هنگام انتخاب این توصیه‌ها به کار برد، شامل مواد، طراحی و نظرات کاربران است.

ساخته شده است که آن را می کند. این به عنوان قنداق، پتو سربازی امنیتی یا مکانی نرم برای بازی روی زمین طراحی شده است. دو طرفه با طرح های مختلف در هر طرف و دوخت های تقویت شده در امتداد لبه ها به طوری که به راحتی از هم نپاشد. طراحی بدون قرص و پارچه مناسب ماشین لباسشویی به این معنی است که برای مدتی دوام می آورد.

 • منابع:
  1. The 8 Best Baby Blankets of 2022
 • تبلیغات: 
  1. مشاوران ایزوگام در زمینه تخصصی
  2. جواهرات ظریفی که با هر لباسی ست می شوند
  3. یک سال بخور نون و تره، یک عمر بخور نون و کره
  4. کره شمالی توانسته به دانش تولید پالتو های نامرئی کننده برسند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.