خانه / کتیرا / بازار فروش انواع کتیرا در تهران

بازار فروش انواع کتیرا در تهران

بازار فروش انواع کتیرا در تهران

این روزها فروش گیاهان داروئی در انواع و اقسام آن بویژه بازار فروش انواع کتیرا در تهران رایج شده است و فروش این قسم از محصولات از رونق بالائی برخوردار بوده است . خوشبختانه این کسب و کار توانسته است بلحاظ رشد اقتصادی و رونق اقتصادی جایگاه ویژه خود را تصاحب کند و ماحصل رونق این کسب و کار ، توسعه تولیدات کشاورزی داخلی نیز بوده است .

یکی از محیط های کسب و کار پر رونق و دارای اقتصاد خوب در سالهای گذشته بازار فروش انواع کتیرا در تهران و بازارهای مشابه بوده است هرچند که بازار تهران در سالهای اخیر این رونق را تجربه نکرده است اما می توان با معرفی خواص گیاهان داروئی مختلف و ایجاد بازار مناسب از پتانسیل تولیدات این صنعت و حوزه بیشترین بهره را برد .

بازار فروش انواع کتیرا در تهران

بازرگانی سان رایز تلاش دارد با معرفی وایجاد بازار فروش انواع کتیرا در تهران سهم کوچکی در رونق اقتصادی و رشد اقتصادی کشاورزان و روستائیان داشته باشد .

یکی از بهترین راههای ایجاد بازار یک کالا و محصول معرفی ویژگی ها ، خواص و همچنین کاربردهای آن محصول می باشد بویژه اگر که آن محصول یک گیاه دارویی باشد . در این مقاله مختصرا با خواص گیاه کتیرا آشنا می شویم .

موارد استفاده از کتیرا:

صمغ کتیرا خوراکی است و در داروها و غذاها نیز به عنوان امولسیون کننده، تغلیظ کننده، تثبیت کننده و افزودنی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همچنین صمغ کتیرا را می‌توانید به بسیاری از مواد خوراکی مصرفی در طول روز خود اضافه کنید. در بشقاب سبزیجات، انواع سس‌ها، مایونز و همچنین دیگر چاشنی‌ها کتیرا قابل استفاده است.

از این ماده همچنین در تهیه پودینگ، بستنی و دیگر غذاهایی که نیاز به غلظت دارند، به عنوان غلیظ کننده به کار برده می‌شود.

کتیرا در داروهایی مانند ژل، شربت، پماد و کرم به عنوان روان کننده و غلیظ کننده به کار می‌رود. کتیرا از نظر طب قدیم ایران سرد و خشک است.

 

بازار فروش انواع کتیرا در تهران.

 

هر چند ایجاد بازار یک محصول ایرانی در بازارهای داخلی از جمله بازار تهران که دارای رقیب های خارجی متعددی می باشد کار ساده و سهلی نیست اما به جریان انداختن فرهنگ استفاده از تولیدات داخلی می توان ظرفیتهای تولید داخل را تقویت نمود .

مجموعه سان رایز در نظر دارد با هر چه آسان کردن ارتباط مستمر فی مابین منابع تولید محصولات گیاهان داروئی و بازارهای هدف امر فروش گیاهان داروئی را برای کشاورزان و زحمت کشان فراهم سازد . در این بین معرفی محصول گیاهی صمغ گیاه گون که بنام کتیرا شهره خاصی دارد می تواند در ایجاد بازار بازار فروش انواع کتیرا در تهران تاثیرگذار باشد .

جهت اطلاع از قیمت بازار فروش انواع کتیرا در تهران و سایر بازاهای خریدار کتیرا می توانید ضمن تماس با مشاورین ما نیز،  از طریق فضای مجازی معرفی شده در وب سایت ما  با مشاورین آگاه و خبره ما در تماس باشید .

 

 

 

 

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید و فروش کتیرا در بازار اصفهان

قیمت خرید و فروش کتیرا بصورت عمده و مستقیم . تولید و فرآوری کتیرا غالبا …

آراد برندینگ