آخرین قیمت هر کیلو کتیرا مفتولی

آخرین قیمت هر کیلو کتیرا مفتولی

آخرین قیمت هر کیلو کتیرا مفتولی بستگی به میزان و نحوه عرضه این محصول در بازارهای تجاری داخلی و خارجی  دارد . از آنجا که امروزه آخرین قیمت کتیرا مفتولی و کتیرا خرمنی از طریق وب سایتهای اینترنتی برای خریداران و مشتریان قابل دسترسی است. در بازرگانی سان رایز نیز برای ارائه این خدمت در فضای مجازی امکان تماس فراهم شده است .

آخرین قیمت هر کیلو کتیرا مفتولی

انواع کتیرا های موجود در بازار

بطور کلی در بازار عرضه و خرید و فروش کتیرا این محصول گیاهی از لحاظ کیفی و ظاهری در سه دسته بندی به مشتریان ارائه می گردد :

  • نوع مفتولی
  • نوع خرمنی
  • گل زرد

مسلما به لحاظ کیفیت و قیمت نوع مفتولی این گیاه در بازار خرید و فروش دارای ارزش و رتبه بالاتری است.

یکی از مهمترین خاستگاهها و محل رویش گیاه کتیرا استان اصفهان می‌باشد و غالباً برداشت این محصول در این استان سالانه به میزان بسیار بالایی اعلام می‌شود.

در واقع شهر اصفهان یکی از نخستین تولید کنندگان گیاه دارویی کتیرا در ایران می باشد. بنابراین برای اطلاع از آخرین قیمت کتیرا مفتولی می توان از طریق ارتباط با بازار این شهر به قیمت روز کتیرا دست یافت .

کتیرا به عنوان یک محصول گیاهی می تواند دارای خواص و فواید بسیار زیادی باشد که استفاده از آن برای درمان برخی بیماری ها در طب سنتی توصیه می شود. در ادامه برخی از خواص داروئی و گیاهی کتیرا را بیان خواهیم کرد:

خواص گیاه کتیرا از نظر طب سنتی :

 

  • درمان‌گرمازدگی
  • افزایش قوای مردانه
  • درمان بی اختیاری ادرار
  • بزرگ کردن سینه
  • درمان یبوست
  • مناسب زنان بعد از زایمان

آخرین قیمت هر کیلو کتیرا مفتولی

روشهای استفاده و مصرف کتیرا

کتیرا به عنوان یک داروی گیاهی خوراکی شناخته شده می باشد و در صنعت داروئی  و صنایع غذایی نیز به عنوان ماده امولسیون کننده، تغلیظ کننده، تثبیت کننده و افزودنی مورد استفاده قرار می گیرد.

بهترین روش استفاده از کتیرا خوراکی این است که آن را در طول روز به بشقاب سبزیجات و انواع سس ها و همچنین چاشنی های مختلف اضافه کرد و آن را مورد استفاده قرار داد.

برخی از انواع کتیرا به ویژه کتیرا خرمنی غیر از مصارف خوراکی برای مصارف تجاری از جمله صنعت کاغذ سازی، مواد آرایشی و بهداشتی و نساجی نیز به کار برده می شود.

آخرین قیمت هر کیلو کتیرا مفتولی

آخرین قیمت هر کیلو کتیرا مفتولی در بازار

آخرین قیمت هر کیلو کتیرا مفتولی در بازار طبق پارامتر های متفاوتی تعیین می شود. کیفیت عرضه این محصول جزو مهمترین پارامترهای تعیین قیمت این محصول در بازار است.

طبق تجربه های پیشین و بدست آمده ، تولیدکنندگان عمده انواع کتیرا این محصول را بر اساس هزینه‌ ، میزان برداشت و مقدار تقاضا در بازار با توجه به تنوع کیفی کتیرا قیمت های متفاوت به مشتریان ارائه می دهند.

 

جهت اطلاع از آخرین قیمت کتیرا مفتولی و قیمت کتیرا خرمنی می توانید با شماره های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل نمائید .

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.