خانه / انغوزه / آخرین قیمت آنغوزه شیرین

آخرین قیمت آنغوزه شیرین

آخرین قیمت آنغوزه شیرین :

آخرین قیمت آنغوزه شیرین تولید شده در شهرهای استحصال شیره این گیاه نادر همچون یزد ، بافق ، کرمان، کاشمر، بیرجند ، شیراز ، بجنورد و…  از طریق شرکتها و مجموعه های تجاری فعال در حوزه خرید و فروش آنغوزه از جمله بازرگانی سان رایز اعلام می شود.

برای اطلاع از آخرین قیمت آنغوزه شیرین ایرانی در سال ۹۹ و دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین فروش سایت های ما بویژه سایت : www.iranorganick.com  تماس بگیرید.

آخرین قیمت آنغوزه شیرین

 

گیاه شناسی و نام قدیمی و محلی آنغوزه :

گیاه آنغوزه در چند سال اولیه سن خود ساقه بلند و قابل رویتی ندارد و غالبا برگ‌های آن گسترده روی زمین است که در مراتع به نام «کماه» و «انگزاکماه» چوپانان می‌شناسند و مورد توجه و علاقه گوسفندان است. مصرف آن توسط دام  آن را چاق می‌کند ولی گوشت گوسفند کمی بدبو می‌شود.

صمغ آنغوزه شیرین از گیاهان دارویی مهم با خواص فراوان است . گیاه تولید کننده آنغوزه به نام‌های فارسی خوراکما، آنگوزاکما و کورن کما، بوته ای بزرگ، علفی و چند ساله است که ارتفاع آن گاهی به ۲ متر  هم می‌رسد. ساقه آن نسبتاً محکم و ضخیم با سطحی خشن است. برگ‌های قاعده بزرگ و ضخیم هستند؛ به طوری که گاهی طول آن‌ها تا ۶۰ سانتی متر می‌رسد.

آخرین قیمت آنغوزه شیرین

از ریشه یا قاعده ساقه این گیاه بر اثر تیغ زدن صمغ یا ماده ای به نام اولئوگم رزین به دست می‌آید که به آنغوزه مشهور است. آنغوزه شیرین ابتدا شیری رنگ است و مزه ای تند و تلخ و نیز بوی بد و متعفنی دارد که تهوع آور است.

این شیره پس از خشک شدن از حالت خمیری درمی آید و مزه آن یا تلخ می شود و یا شیرین که در بازار شیره آنغوزه شیرین به نسبت صمغ آنغوزه تلخ با ارزش تر و از قیمت بالاتری برخوردار است.

 

تعیین آخرین قیمت آنغوزه شیرین ایرانی در بازار بستگی به میزان  تولید ، برداشت و مقدار تقاضای این محصول دارد . هر چند که فاکتورهای تعیین کننده زیادی در تعیین آخرین قیمت آنغوزه شیرین ایرانی در بازار سال ۹۹ نقش دارند اما عمده ترین و مهمترین فاکتور میزان تقاضای مصرف کنندگان نهایی  آنغوزه می باشد.

شاید اظهار این نکته باعث تاسف باشد که صمغ آنغوزه شیرین و حتی آنغوزه تلخ در بازار داخلی مشتری چندانی ندارد و صد در صد آن بصورت خام فروشی به دیگر کشورها صادرات می شود .

 

۶ ویژگی منحصر بفرد گیاهی و خاصیت داروئی صمغ آنغوزه:

  • معده را قوی و در درمان بیماری معده موثر است
  • تخم آن ادرار آور است
  • پادزهر هر نوع نیشی است
  • برای رفع انگل به مدت ۳شب از جوشانده تمام گیاه انغوزه (۲گرم در ۲لیوان آب) استفاده کنید.
  • رفع بلغم مجاری تنفسی و معده
  • تقویت کننده رحم های سرد و تر است
  • از سقط جنین پیشگیری می کند

 

در این جا یادآوری می کنیم که  ما در بازرگانی سان رایز همراه با دانش و تجربه دیرین خود با اعلام آخرین قیمت آنغوزه شیرین ایرانیدر بازار درکنار مشتریان خود می باشیم تا ضمن ارائه خدمات بازرگانی رضایت مشتریان و خریداران آنغوزه را فراهم آورد.

آخرین قیمت آنغوزه شیرین

آخرین قیمت آنغوزه شیرین ایرانی در بازار :

برای آگاهی از آخرین قیمت آنغوزه شیرین ایرانی در بازار و چگونگی خرید و فروش آنغوزه با کیفیت بالا به قیمت روز آنغوزه در بازار ایران می توانید با بازرگانی سان رایز تماس بگیرید و از مشاوره ما بهره مند شوید.

 

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com
آراد برندینگ