آتل شبانه شما را از درد شکستگی نجات می دهد

در این مرحله تصمیم به اینکه بیمار فقط با آتل شبانه بدون نیاز به مداخله جراحی قابل پیگیری باشد باید توسط پزشک گرفته شود.

مداخله جراحی در مواردی که آسیب های باز و شکستگی استخوان وجود دارد، مورد نیاز است. این مداخله با بی حسی موضعی انجام می شود. هر دو قطعه استخوان شکسته و تاندون آسیب دیده ترمیم می شوند.

سیمی برای صاف نگه داشتن دو سر انگشت برای حدود دو ماه قرار داده می شود و بیمار اطمینان حاصل می کند که در این مدت انگشت را خم نمی کند.

برخی از بیماران فکر می کنند که فقط مشکل بینایی دارند و به پزشک متخصص مراجعه نمی کنند.

با این حال، برخی از موارد درمان نشده ممکن است با کوتاه کردن و جابجایی رو به پایین تاندون آسیب دیده، به یک مشکل شکل و حرکت پیشرفته‌تر تبدیل شوند که آن را تغییر شکل گردن قو می‌نامیم.

به همین دلیل، کسب اطلاعات در مورد روند و روش درمان توسط متخصصان این موضوع و سپری کردن روند بهبودی تحت پیگیری آنها بسیار مهم است.

صدمات دست می تواند به دلایل زیادی مانند تصادفات، جراحات کار، سوختگی، حوادث خشونت آمیز، آسیب به خود رخ دهد. مجموعه ای از آسیب هاست که به دلیل ناتوانی احتمالی و غیبت از کار ناشی از آسیب دست، هم بار اجتماعی و هم بار اقتصادی دارد.

توانبخشی پس از آسیب های تاندون و عصب در دست و بازو یک رشته مجزا و مهم در رشته توانبخشی است. دلیل این امر این است که در صورت عدم مداخله به موقع در آسیب های بازو و دست پس از جراحی یا ضربه، نتایج فلج کننده ایجاد می شود.

حفظ بافت‌های ترمیم‌شده امکان‌پذیر است، اما با روش‌های مناسب اسپلینت و ورزش در دوره اولیه، حرکت را حفظ کرد. 3-5 روز پس از جراحی. روند توانبخشی که از روز دوازدهم شروع می شود تا بازگشت به کار در هفته دوازدهم ادامه دارد.

آسیب های تاندون (پرتو) در دست و بازو در آسیب هایی که معمولاً به صورت تیز یا له شدن هستند، در صورت وجود برش کامل، ترمیم جراحی دنبال می شود.

از آنجایی که پرتوهای بخیه شده تمایل به چسبیدن به بافت اطراف دارند، به خصوص در برخی از نواحی پس از جراحی، پرتو باید در همان دوره اولیه بدون شکستگی در شیار خودش بلغزد.

این فرآیند جابجایی اولیه به بافت همبند در ناحیه ترمیم شده اجازه می دهد تا با ساختاری سالم تر و صاف تر بهبود یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.